Advent ve weinviertelské sklepní uličce

Velké zklidnění: tradiční zvyky ve sklepních uličkách

V klidu rozjímat a vychutnávat nejklidnější období roku. Zní to složitě? Je ale velmi jednoduché. Na adventních trzích ve sklepních uličkách zažijí návštěvníci ještě původní, zakořeněné, autentické zvyky a tradice.

Weinviertelský advent vás naladí na příchod Vánoc nejen ve slavnostně vyzdobených sklepních uličkách, ale také na historických místech. V nejklidnějším období roku ožívají ve Weinviertelu tradice a zvyky.

Weinviertelský advent chutná a voní po švestkovém čertovi, andělských loknách, po pečené vepřové hlavě, po weinviertelských vánočních placičkách a dalších tradičních specialitách. Výrobky uměleckého řemesla, vánoční věnce a barborky navodí důvěrné pocity z dřívějších časů. Při příjemné procházce weinviertelskými adventními trhy se snadno necháte unést vánoční náladou.

Požehnaný adventní oddech ve Weinviertelu: vánoční atmosféra a jedinečné prostředí ve weinviertelských sklepních uličkách můžete zažít všemi smysly v rámci naší adventní nabídky, zcela podle motta Weinviertelu: pohoda plná požitků!

Cena od 149,- EUR na osobu zahrnuje:

  • 2 noci včetně snídaně ve dvoulůžkovém pokoji
  • 4chodové menu s vínem
  • weinviertelský vánoční koblih na pokoji
  • návštěva weinviertelských adventních trhů (ve sklepních uličkách nebo na historických místech)

K nabídkám Přehled adventních trhů ve weinviertelských sklepních uličkách