Dobrodružství se zvířaty, večery u táboráku a brouzdání v potoce

Na biostatku Sunnseit'n

Na biostatku Sunnseit’n se dá prožít spousta věcí, vždyť nakonec tady bydlí psi, kočky, králíci, morčata, ryby a mnoho dalších zvířátek, která chtějí, aby je někdo nakrmil, pohladil a pohrál si s nimi. A kdo to umí lépe než ty?

Vítej na palubě Noemovy archy
Biostatek Sunnseit’n je taková Noemova archa se zvířátky žijícími na farmě. Tady se zabydleli Rocky, dvorní pes a šéf zvířat, roztomilé krávy Afra a Pauline, které se rády nechávají podojit, kozy Molly a Wolly, jež chodí s oblibou na procházky, drzé kachny Fritz a Gerda, jejichž oblíbeným jídlem jsou hlemýždi, a spousta dalších. Dokonce i včely tady bydlí, takže si můžeš vyzkoušet práci včelaře.

Prožít celou dovolenou jako farmář
Takový běžný den farmáře přináší spoustu dobrodružství: sušení sena, kydání hnoje a stavba postelí ze slámy pro telátka k tomu patří stejně jako loupení vajíček nebo obstarání Fridolína a Friedricha, našich prasátek. Kolem nádherného statku je spousta skvělých turistických a koňských stezek, jezer, bobová dráha a mnoho dalšího. Během horkých dnů si můžeš zchladit nohy v chladném potoce, večer grilovat a opékat u táboráku a  - když bude náhodou pršet – řádit v obrovské herně. Rodina Trimmel navíc vyrábí sama spoustu bioproduktů, které můžeš ochutnat – anebo se sám obsloužíš v ovocném sadu. Přejeme spoustu zábavy se zvířátky!

Další informace a dotazy