Header Radfahren neu, © schwarz-koenig.at

Degustační večer v Gumpoldskirchenu / ve vinařství Thallern

- Nocleh pro 2 osoby

- 5 ochutnávek vín v našem regionálním vinném sklepě

- Různé druhy sýrů

- Pečivo

Popis

Vinařství Freigut Thallern je jedním z nejstarších a nejbohatších vinařství v Rakousku. Poznejte historii rakouského vinařství uprostřed výjimečné krajiny Thermenregionu na svazích Anningerských hor.

Spaní v dřevěném sudu: jednou musíte zažít noc v dřevěném sudu! Zkuste to.

Má prostor pro 2 osoby s extra velkou postelí. V případě potřeby je zde navíc místo pro 2 děti do 12 let. Sprchy a toalety se nacházejí v malém sociálním zařízení podobně jako v kempu, odděleně pro ženy a muže.

Cena zahrnuje matraci a ložní prádlo, všechny ceny jsou uvedeny včetně místní daně, všechny údaje jsou za barel. Nabízíme WiFi, elektrickou zásuvku, světlo, vytápění a větrání, sociální zařízení se sprchami, umyvadly a toaletami zvlášť pro ženy a muže. Naše automatické zámky se otevírají pomocí kódu PIN a umožňují vám kdykoli přijít a odejít, a to i mimo otevírací dobu.
 

Ceny jsou uvedeny bez daně z ubytování, více informací na: www.niederoesterreich.at/taxen.

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

  • platnost od 01.04.2021 do 31.12.2021

Poptat nabídku

Degustační večer v Gumpoldskirchenu / ve vinařství Thallern poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Vaše kontaktní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) a údaje týkající se cesty (datum příjezdu / odjezdu, počet osob, počet a věk dětí) u nás uložíme za účelem a po dobu zpracování vaší nezávazné poptávky a předáme je příslušným ubytovatelům/poskytovatelům služeb pro vypracování nabídky. Kromě tohoto nebudeme vaše údaje předávat třetím osobám. Další informace o vašich právech jako subjektu údajů a také o nás jako správci osobních údajů jsou uvedeny v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.