Header Radfahren neu, © schwarz-koenig.at
Na cestách po waldviertelské cyklostezce Thayarunde

Cyklistika po trase bývalé železnice

200,- na osobu ve dvoulůžkovém pokoji Poptat nabídku Nabídka na období

Prožijte ve Waldviertelu pohodový čas na kole – letní nabídka „Cyklistika po trase bývalé železnice“ je na toto ideální! Nezáleží, jestli jste rodina s dětmi, cyklisté pohodáři nebo skupinya přátel: všichni si na cyklostezce Thayarunde šlapání do pedálů užívají! Se všemi těmi historickými přírodními a kulturními klenoty Waldviertelu na trase není divu ….

Cyklostezka Thayarunde je dlouhá celkem přibližně 111 kilometrů, přičemž asi 50 kilometrů je vedeno po nově asfaltovaných bývalých železničních tratích. Trasa se příjemně vine po jemně tvarovaném terénu. Hlavní důvod vychází z minulosti: parní lokomotivy, které kdysi jezdily ve Waldviertelu, nemohly zvládnout žádná silnější stoupání. To přimělo stavební inženýry ke srovnání krajiny. Zasypala se údolí, kopce se odstranily. Výsledkem bylo maximální stoupání tři procenta. 

Co zůstalo do dnešních dnů? Nádherná rovinatá příhraniční okružní cyklostezka pro všechny, kteří si chtějí vychutnat čas na dvou kolech plným dechem! Trasa vede krajinou mezi městečky Waidhofen an der Thaya a Slavonice v Česku. A úsekem mezi obcemi Göpfritz an der Wild a Raabs an der Thaya. Trasa je navíc propojena se stávajícími TOP cyklotrasami a málo frekventovanými vedlejšími cestami. 

Á propós Raabs an der Thaya: tam se nachází vaše ubytování pro třídenní cyklodovolenou s polopenzí. Když se ubytujete v hotelu JUFA Hotel Waldviertel, čeká na vás kromě Thayarunde také zřícenina Kollmitz a místní lázně Vitalbad. V hotelu Liebnitzmühle je v ceně zahrnutá cyklistická a turistická mapa, obědový balíček na cestu, poukaz na masáž a vstup do vlastního energetického světa SIRIUS. Vyzkoušejte si k tomu na jeden den jízdu na elektrokole. Kde se na dvě noci ubytujete, tady nehraje žádnou roli …

Služby zahrnuté v ceně:

 • 2 noci včetně polopenze

Při ubytování v JUFA Hotel Waldviertel nabídka dále zahrnuje:

 • vstup na zříceninu a do bazénu Vitalbad Raabs/Thaya
 • půjčení elektrokola na jeden den

Při ubytování v hotelu Liebnitzmühle nabídka dále zahrnuje:

 • cyklistickou a turistickou mapa na pokoji
 • vstup do hotelového wellness a energetického světa Sirius se saunou, parní lázní, infrasaunou, vnitřním bazénem, venkovní vířivkou, energetickou pyramidou, sprchou s vodou z Lourd  a léčivou vodou z Nordenau, energetickým zřídlem, čakrovou stezkou
 • cyklistická svačina (obědový balíček)
 • poukaz na masáž v hodnotě  5,– € na osobu

Cena:

 • JUFA Hotel Waldviertel***, Raabs/Thaya
  paušální cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji 137,- €
  příplatek za jednolůžkový pokoj  20,- €
   
 • Hotel Liebnitzmühle****, Liebnitz bei Raabs/Thaya
  paušální cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji 189,- €
  příplatek za jednolůžkový pokoj  40,- €

Organizátor: Waldviertel Incoming Fremdenverkehrsförderungs- und Betriebsgesellschaft m.b.H.
A-3910 Zwettl, Landstraße 16/1/2, č. organizátora.: 2014/0053
Platí naše Všeobecné obchodní podmínky Waldviertel Incoming - tyto jsou uvedeny na www.waldviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

 • platnost od 01.04.2020 do 31.10.2020

Poptat nabídku

Cyklistika po trase bývalé železnice poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Mé kontaktní údaje (jméno, adresa, e‐mail a telefonní číslo) a rovněž údaje týkající se mé cesty (datum příjezdu/odjezdu, počet osob, počet dětí a věk dětí) budou uloženy jen za účelem a na dobu zpracování mé nezávazné poptávky a za tímto účelem budou předány provozovateli ubytovacího zařízení/dodavateli služeb. Kromě toho nebudou mé údaje předány třetí osobě.