Dobrodružství přímo přede dveřmi: Alpengasthof Enzian

Být v rekordním čase na sjezdovce a bydlet tam, kam se ostatní chodí občerstvit – to se může jednat jen o nádherný alpský hotel Alpengasthof Enzian.

Hotel Alpengasthof Enzian je tvým základním táborem v zemi dobrodružství. Nachází se totiž přímo na sjezdovce, a proto se tady děje pořád něco zajímavého. Od stavění bunkrů přes túry na sněžnicích až po lyžování: nudit se určitě nebudeš!

V rekordním čase na sjezdovce
V hotelu Alpengasthof Enzian to trvá z postele na sjezdovku jen deset sekund. Jak je to možné? No, musíš jenom projít dveřmi a hned stojíš uprostřed úžasného lyžařského střediska Mönichkirchen-Mariensee, kde si vychutnáš nádherný pohled na panorama hor. V dětském světě pak na tebe čekají různá dobrodružství a veselé překážky. Pak zpátky do hotelu Alpengasthof a pořádně se zahřát a přitulit k teplému krbu!

Po stopách Yetiho!
Je to tak, tady se opravdu putuje po stopách Yetiho, protože tak zní napínavé motto rozmanité procházky na sněžnicích. Se zapůjčeným vybavením půjdeš přes zasněžené svahy kouzelnou krajinou až k další horské chatě, kde se posilníš horkým kakaem. Po cestě zpátky k hotelu Enzian si můžeš postavit ze sněhu skokánky, které pak otestuješ na sáňkách nebo na lyžích. Je to bezva, když se bydlí přímo na sjezdovce, viď?

Další informace a dotazy K objednávce online