Dobrodružství s domácím psem Bennim: na biostatku Ebenbauer

Na biostatku Ebenbauer neznají slovo „nuda“. Není divu, vždyť tady se toho dá prožít až moc!

Biostatek Ebenbauer je skutečným rájem pro dobrodružství. Jízda traktorem, práce ve stáji a bruslení na rybníku je jen pár zážitků z mnoha, které tě tady čekají. Ze všech nejvíce se ale na tvou návštěvu těší domácí mazlíček Benni!

U nás na statku se pořád něco děje!
Od skákání v seně přes razantní jízdu na motokárách až po pečení výborných koblihů – na biostatku Ebenbauer nikdo nezná slovo „nuda“. Zato se ale tady skvěle vyznají v různých dobrodružstvích, která můžeš zažít při bruslení na rybníku, veselém stáčení medu nebo při mazlení se zvířátky ve stáji, kde také třeba pomůžeš při práci. Jeden člen domácnosti se už ale nemůže dočkat, až konečně přijedeš na návštěvu: totiž náš hlídací pes Benni, který si už plánuje, jak tě provede po statku!

A také v okolí statku je pořád co dělat.
Také kolem statku na tebe čekají zajímavé výlety! Například do lezecké haly Gaflenz, kde můžeš zdolávat indoorové vrcholy, anebo outdoorové lyžování na Forsteralmu, Königsbergu nebo Hochkaru. A kolem statku se samozřejmě nachází louky na stavění skokánků, takže pořádné sáňkovačce už nic nestojí v cestě!

Další informace a dotazy