Dobrodružství se zvířátky na statku St. Annahof

V zimě to na dvoře St. Annahof voní po Vánocích a dobrodružství! Protože zatímco se v troubě pečou vanilkové rohlíčky, na sáňkách se zdolávají zdejší kopce!

Na statku St. Annahof v zasněženém Waldviertelu se pořád něco děje. Tady si upečeš výborné vanilkové rohlíčky, vyvedeš koníky na procházku a na saních taženými huskymi si vychutnáš husté lesy a nádherné vyhlídky.

Kde koně chodí na procházky a psy tahají sáňky.
Na statku St. Annahof je svět naruby: s koňmi se chodí na procházku idylickou krajinou, zatímco psy se zapřáhnou do saní. A sice ne ledajací psi, ale skuteční waldviertelští husky,  kteří se už nemohou dočkat zimního dobrodružství s tebou. Ve vyhřáté světnici se pak krásně zahřeješ při pečení vanilkových rohlíčků a pustíš se pak do vánočního tvoření. Vždyť vlastnoručně vyrobené věnce a slaměné hvězdy jsou nejhezčí ze všech!

Waldviertelská zimní dobrodružná země.
Ve Waldviertelu jsou perfektní kopce na sáňkování, protože nejsou ani moc prudké, ani moc mírné. Malým adrenalinovým nadšencům doporučujeme, aby se vyřádili při stavění skokánků. Ještě sportovnější dobrodružství najdeš na běžecké stopě a při túře na sněžnicích tajemnými lesy, po které ti budou v podvečer zářit oči stejně jako světýlka na adventních trzích.  Skvělý tip od místních ze statku St. Annahof: na zámcích Rosenau, Weitra a Rappottenstein se někdy můžeš osobně potkat s Ježíškem. Takže měj na své dobrodružné dovolené oči pořád otevřené!

Další informace a dotazy