Dobrodružství v přírodním parku v 750 m: na biostatku Höbarten

Podniknout vzrušující jízdu na traktoru, stavět hrady ze sněhu a dovádět s domácím psem Ricem? To je možné jen u rodiny Winter.

Na statku Höbarten prožiješ každý den nové dobrodružství. Od jízdy traktorem přes dojení krav až po pořádnou koulovačku nechybí vůbec nic. Tvým největším fanouškem tady bude určitě náš pes Rico, který se už těší na společné dobrodružství na dvoře!

Nové dobrodružství začíná.
Uprostřed národního parku Ötscher-Tormäuer už na tebe netrpělivě čeká Rico. Domácí pes rodiny Winter totiž hledá parťáka, který s ním bude dohlížet na krávy ve stáji a loupit vajíčka přímo od slepic. Když mu pak ještě dáš ochutnat kousíček z vlastnoručně upečeného chleba nebo výborného vánočního cukroví, doprovodí tě určitě taky při tvé první jízdě traktorem se sedlákem Erwinem a štěkotem všechny upozorní, že mají uvolnit cestu.

Kdo vyhraje koulovačku?
Krávy je potřeba nejenom pást a krmit, ale také dojit. A úplně vážně: není nic lepšího, než čerstvě nadojené mléko! Také ovce, prasátka, králíci a slepice budou mít z tvé návštěvy radost – hlavně když je sem tam pohladíš a pohraješ si s nimi. Určitě za nimi zaběhni, jakmile postavíš hradby ze sněhu pro velkou koulovačku. U nich se totiž krásně zahřeješ a získáš novou sílu pro vítězství při bobování!

Další informace a dotazy