Dobrodružství za každého počasí: v JUFA Annaberg

Rezort JUFA Annaberg Bergerlebnis je velkolepou dobrodružnou základnou, z které se vyráží za prozkoumáním a objevováním celé oblasti kolem dokola.

Uvnitř i venku: v rezortu JUFA Annaberg prázdninové dny na veškerá dobrodružství ani nestačí! A to je dobře, protože nudu tady nahoře vůbec nepotřebujeme. A aby to tak zůstalo, dá se u nás prožít spousta zajímavého také mimo sjezdovky!

Dobrodružství všude kolem!
Uvnitř v hotelu JUFA Annaberg nezbývá než pořád žasnout. Ve vodním zážitkovém světě Plitsch-Platsch je pořád co objevovat. Pak již na tebe čekají rozmanité indoorové herny a sportovní hala na hraní a řádění. Venku přede dveřmi začíná zábava na sjezdovce, protože bydlíš přímo na kopci! Je úplně jedno, jestli jezdíš na lyžích, snowboardu nebo na sáňkách: napínavé to určitě bude! Po návratu zpět si na Ötscher-grilu opečeš párečky a chleba na špízu, než se vydáš na dřevěné prolézačky a pomůcky na procvičení motoriky!

Pěší túry jsou zdrojem dobrodružství
Je to tak, pěší výprava skrývá vždy spoustu zážitků – některých plánovaných a některých tak překvapivých, že bychom si je nedokázali ani vymyslet. Tak narazíš třeba na divokou zvěř a zamrzlé říčky, obrovské propasti a příkré skalní stěny. Naše tipy na túru: stezka Herzerl-Weg na Anna-Alm nebo trasa národním parkem Ötscher-Tormäuer, v Grand Canyonu Rakouska. Hodně legrace!

K objednávce online Další informace a dotazy