Dobrodružství za každého počasí

Na prázdninovém statku Ferienstadl Hammerau

Na Hochkaru v obci Göstling an der Ybbs čeká celá „stodola“ plná dobrodružství s malou zoo a indorovou hernou velikou 100 m2. V prázdninovém objektu Ferienstadl Hammerau se nikdo nenudí, protože na programu je tady jízda na oslovi, pojídání rybízu a skákání na trampolíně.

Počítání ovcí je zde poměrně snadné:
pokoje s výhledem na stáj

Prázdninová stodola Hammerau je skutečně výjimečná. To začíná již v pokojích, z nichž dva jsou vybaveny prosklenou podlahou, přes kterou se můžete podívat přímo do stáje. Ale domácí zoo s ovcemi, zakrslými králíky, králíky, morčaty a kočkami je zážitek sám o sobě. A zatímco dospělí relaxují ve wellness centru, na zvídavé objevitele čekají nejrůznější dobrodružství, při kterých nuda nemá šanci.

Zábava venku i uvnitř:
dobrodružství za každého počasí

Přes den si můžete pochutnat na rybízu, malinách, jahodách a hrášku natrhaných přímo z keřů, večer můžete posedět u teplého ohně. Velký zážitek: jízda na oslu. Mezitím je však ve stáji spousta práce. A i když prší, není důvod jen tak sedět: Kdykoli máte k dispozici vnitřní hřiště o rozloze 100 m2 s pingpongovým stolem, stolním fotbalem, trampolínou, terčem na házení šipek, houpací sítí a velkou houpačkou.

Další informace a dotazy