Kde najdou dobrodruzi své štěstí: Ferienhof Salcheck

Kdo si dopřeje dovolenou na prázdninovém dvoře Ferienhof Salcheck, bude mít štěstí. Tady si vyrobíte svůj vlastní amulet a ještě zažijete různá dobrodružství.

Na prázdninovém dvoře Ferienhof Salcheck vládně naprostá idyla. Ani se pak nechce opouštět útulnou světnici, kde to voní pečivem a punčem. Ale sjezdovky přece jen lákají a už nejde vydržet a jen tak v klidu sedět.

Tady najdeš štěstí.
Protože jen tady ve Ferienhof Salcheck je super kovářská dílna na amulety, v které si sám vyrobíš svůj jedinečný kousek. Trošku štěstí pak hned budeš potřebovat u farmářského kvízu, abys získal nebo získala diplom a cenu. Jestli chceš, můžeš také pomáhat při práci ve stáji a nakrmit krávy a telátka. Šikovným odvážlivcům se dokonce podaří uloupit našim slepicím nějaké to vajíčko. 

Za dobrodružstvím na Königsberg.
V okolí Ferienhof Salcheck se vyskytuje spousta nádherných tras pro túry na sněžnicích. Náš tip: na Königsbergu a v přírodním parku Eisenwurzen se vždy schovává několik dobrodružných překvapení! A protože do rodinného lyžařského areálu Königsberg je to odtud jenom 500 metrů, nesmí samozřejmě chybět ani výlet na sjezdovku. Tam totiž můžeš vyzkoušet dětský lyžařský park a sjezdovku s přírodním sněhem, to je něco! Ke klidu a zamyšlení tě pak večer přivede „Kripperlroas“, procházka vesničkou, kdy navštívíme všechny jesličky – dokonce i skalní. A na cestě nás doprovodí: svařené víno, dětský punč a spousta muzikantů!

Další informace a dotazy