Kde nikdy není nuda: Rosis Erlebnishof

Rosin statek se nejmenuje „Erlebnishof“ čili zážitkový dvůr jen tak. Tady totiž můžete parádně jezdit na koni, péct výtečné cukroví, chodit na túry ve dne i v noci anebo skákat na seně.

Zcela hluboko ve Waldviertelu se v nadmořské výšce 580 m schovává milý a útulný statek, na kterém je pěkně živo. Protože tady, na statku Erlebnishof, bydlí Rosi a její zvířata. A ta svým hostům předvedou, jak vzrušující může být dobrodružství na statku!

1 statek, 1 000 zážitků
Zima ve Waldviertelu vzbudí chuť na procházky zasněženými lesy, podél polozamrzlé Lužnice a za dobrodružnými zážitky. A to nejen ve dne, ale také v noci – ale potom už jen s Rosi, protože Rosi se tady výborně vyzná. Erlebnishof se jmenuje „Zážitkový dvůr“ z toho důvodu, že s Rosi není nikdy nuda. Rosi s tebou upeče cukroví a kváskový chléb, společně uvaříte pravé waldviertelské bramborové knedlíky nebo ti dokonce ukáže, jak se pletou ponožky a splétají košíky.

Rosi a její zvířecí spolubydlící
Na statku Erlebnishof nebydlí jen Rosi, ale také veselá zvířecí banda, která má radost z každé návštěvy. Krávy s telátky, milí poníci, chrochtající prasátka nebo batolící se kachny – ti všichni se těší na pohlazení a něco dobrého. Bezvadný je výšlap s poníkem do okolí – anebo si vezmeš horskou motokáru a rozjedeš to na dvoře. Máme pro tebe mimochodem jeden super tip na rozehřátí: skákání v seníku. Tam je nádherně měkoučko, fantasticky to tam voní a zažije se obrovská legrace!

Další informace a dotazy K objednávce online