Kde to voní cukrovím a dobrodružstvím: Landhaus Aigner

V Landhaus Aigner je spousta místa pro skvělé dobrodružství. Největší oblibě se tady těší zvířátka k pohlazení, pečení cukroví a vzrušující odpoledne s poníky.

Skákání v seně, dobrodružné zimní túry lesem a hřebelcování poníků na další vyjížďku – to a mnohem více čeká na malé dobrodruhy na nádherném statku Landhaus Aigner v zasněženém Mostviertelu.

Pro stavitele skokánků a lesní víly.
Na statku Landhaus Aigner a kolem dokola je spousta místa pro velká dobrodružství, která většinou začínají na obrovském hřišti a končí mazlením se zvířátky. Mezitím se ještě ozve „Jdeme do lesa!“ a vyrazí se na dobrodružnou zimní túru, kde prozkoumáš okolí a naše nádherné výhledy. Anebo si vezmeš sáňky a pokoříš kopec, postavíš si vlastní skokánky a zvládneš pár fakt cool skoků!

Jak se z vysokého koně padá rovnou do sena.
Ve stáji na tebe čekají poník Lisa, kocour Moritz, veselá králičí tlupa a velká porce mazlení. Pak půjdeš ke kdákajícím slepičkám, které pro tebe už určitě snesly do hnízda vajíčko, abyste s paní Aigner mohli společně upéct výborné vánoční cukroví. Když už budeš mít bříško plné perníčků a rohlíčků, v seníku se pak pořádně vyřádíš a zaskáčeš. Další den je v dobrodružném plánu „odpoledne s poníky v jízdárně Schlöglhofer“, což pro tebe bude určitě zážitek!

Další informace a dotazy