Camping beim Wirtshaus zur Minidampfbahn

Stání pro karavany a obytná vozidla

Tento podnik získal ocenění …

 • Qualitätspartner Niederösterreich

Váš pobyt

Das Wirtshaus zur Minidampfbahn ist ein beliebtes Ausflugsziel, das für Kinder und Junggebliebene viele Attraktionen bietet: Minidampfbahn, Schienenfahrrad, Oldtimer-Traktor-Fahrten, Elektroautos, Mini-Go-Karts, Hüpfburgen, Renntretautos u. v. m. Viele seltene kleinwüchsige Tiere (Alpaka, Zebu, Minischweine und -ziegen) mit Tierfütterung im Streichelzoo. Bei Schlechtwetter Fahrbetrieb vorbehalten.

Sie können Ihr Wohnmobil gegen Gebühr auf dem großen Wohnmobilabstellplatz abstellen!

Vybavení ubytovacího zařízení

 • Charakteristika vybavení
  Přebalovací místnost, Nabíjecí stanice na elektrokola, Restaurace v budově, vhodné pro návštěvníky na invalidním vozíku, bezbariérové dle ÖNORM, Terasa/zahrada pro hosty
 • Služby
  Parkoviště, Servisní stanice pro obytné automobily, Stojany na kola, Domácí zvířata vítána
 • Sport / volný čas
  Venkovní dětské hřiště
 • Poloha
  venkovská lokalita, klidné prostředí
 • Vzdálenost
  k letišti: 120 km, k nejbližšímu nádraží: 18 km, k dálnici: 56 km, do centra města/obce: 9 km

Místo a příjezd

Wirtshaus zur Minidampfbahn poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Vaše kontaktní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) a údaje týkající se cesty (datum příjezdu / odjezdu, počet osob, počet a věk dětí) u nás uložíme za účelem a po dobu zpracování vaší nezávazné poptávky a předáme je příslušným ubytovatelům/poskytovatelům služeb pro vypracování nabídky. Kromě tohoto nebudeme vaše údaje předávat třetím osobám. Další informace o vašich právech jako subjektu údajů a také o nás jako správci osobních údajů jsou uvedeny v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.