Malá a pohodová lyžařská střediska

Mimo ruch a v rodinném prostředí.

Tlačenice u lanovek, přeplněné sjezdovky a obsazené stoly v chatách? Zatímco malé a příjemné skiareály zaručeně neznají dlouhé fronty a sbírají body svou přehlednou nabídkou, uvolněnou atmosférou a klidem. Sjezdovky s několika málo kilometry směle konkurují vynikající infrastrukturou a přiměřeným poměrem ceny a služeb! Ideální místo pro rodiny a děti!

Pohodové malé areály ve Vídeňských Alpách:

 • Ráj s přírodním sněhem Unterberg
  Funpark, dětský park a sjezdovka s přírodním sněhem: v lyžařském středisku Unterberg u Muggendorfu se na snowboardech a lyžích mohou vyřádit malí i velcí, a to bez front a přeplněných sjezdovek.
   
 • Furtnerlifte Rohr im Gebirge
  Klidné a romantické středisko vhodné pro rodiny a zkušené lyžaře. Areál Furtnerlifte je díky osvětlení tajným tipem také pro večerní lyžování.
   
 • Arabichl Kirchberg am Wechsel
  Přehlédnutelné a cenově výhodné: lyžařské středisko Arabichl je šarmantní alternativou pro všechny, kteří již mají dost plných sjezdovek a dlouhých front.
   

Pohodové malé areály ve Waldviertelu:

 

Pohodové malé areály v Mostviertelu:

 • Skiareál Maiszinken
  Maiszinken se svými 4,5 km sjezdovek si oblíbily především rodiny.
   
 • Skiareál Kalte Kuchl
  Je zajímavou alternativou pro ty, kteří se chtějí zimním radovánkám oddávat jen kratší dobu. Středisko se nachází v obci Kleinzell a je vhodné především pro děti, začátečníky skutečné i ty věčné.
   
 • Skilift Riesenlehen v St. Georgen/Reith
  V idylické obci St. Georgen am Reith se nachází areál Skilift Riesenlehen. Toto malé, ale útulné středisko se hodí hlavně pro děti, které se chtějí naučit lyžovat. Ale s oblibou se zde konají také firemní a klubové závody.
   
 • Skilifte Puchenstuben
  Uprostřed přírodního parku Naturpark Ötscher-Tormäuer nabízí Puchenstuben nenáročné a cenově výhodné zimní sportování pro celou rodinu.
   
 • Königsberg Lifte
  Se svými pěti vleky, dětským vlekem a 14 km sjezdových tratí je tento areál ideálním místem pro milovníky přírody i pro rodiny.
   
 • Göllerlifte am Gscheid
  Pro snowboardisty, lyžařské začátečníky a rodiny jsou tři vleky areálu Göllerlifte am Gscheid již dlouhou dobu tajným tipem. Vždyť nejdelší sjezd má délku 2 km. Pro děti je k dispozici baby-vlek zdarma.
   
 • Skiareál Forsteralm
  Osm vleků a 18 km rozmanitých sjezdovek nabízí středisko Forsteralm mezi obcemi Waidhofen/Ybbs und Gaflenz. Zasněžovací zařízení na sjezdovkách zajistí ty nejlepší podmínky.