Pro šikovné dobrodruhy a chytré hlavy

Rallye plná hádanek na statku Mayr-Eichberg Hof ve Wolfsbachu.

Na statku Mayr-Eichberg Hof se točí vše kolem tebe a dobrodružství. Napínavé putování s lucernami, spousta výletů a samozřejmě hádanková rallye jsou jen tři z nekonečných možností, jak poznávat okolí.

Dobrodružství ve dne v noci
Mayr-Eichberg Hof leží v nádherném Mostviertelu a zve malé dobrodruhy na velké prázdniny. Tady si po dvoře zajezdíš v traktoru veteránu, v noci podnikneš túru s lucernami a ve dne ve slaměných kloboucích a budeš spát v opravdové salaši. Ale to ještě není zdaleka vše, co nabízí tento více než 630 let starý statek.

S hádankami, napětím a se zvířátky
Rodina Berndl pro tebe zorganizuje hádankovou rallye kolem celého statku, při které jde o čest, poctivost a hlavně šikovnost a vědomosti. V lese můžeš obdivovat liščí doupata a v kurníku sbírat slepicím vajíčka. A protože pohled ze hřbetu koně je vždy krásnější, čekají na tebe také různá dobrodružství v sedle. Na ochlazení je nachystán bazén a brouzdaliště, večer si pochutnáš na párcích přímo z ohně a velké dětské hřiště ti splní každé dobrodružné přání. Jestli přece jen ne všechny, pak doporučujeme podniknout nějaký výlet, např. do blízké zoo, do vodního centra nebo do údolí Mendlingtal k ukázkovému plavebnímu kanálu.

Další informace a dotazy