Soutěž „MERIDA“
Header Radfahren neu, © schwarz-koenig.at

Soutěžte se značkou MERIDA o 3 cyklistické dovolené pro 2 osoby v Dolním Rakousku

Společnost Niederösterreich-Werbung vylosuje společně s značkou Merida 3 cyklistické dovolené pro 2 osoby v Dolním Rakousku.

Chcete cestovat a ne se honit za kilometry? Užít si jízdu na kole a ne trápit vaše tělo? Pak jste v Dolním Rakousku na správném místě. V historickém jádru Rakouska najdete skvostné kulturní dědictví a tak mnohotvárnou krajinu, jako nikde jinde ve střední Evropě, a to vše propojené hustou sítí cyklostezek. Výjimečný cyklistický zážitek nabízí deset TOP cyklotras, které jsou se svým ukázkovým značením, hustou sítí železnic, s mnoha pohostinstvími a vinnými šenky a rovněž množstvím speciálních cykloservisů zárukou pro pohodový výlet nebo dovolenou na kole. Poznejte blíže vaši oblíbenou lokalitu v Dolním Rakousku ze sedla kola!

Dunajská cyklostezka patří nejen k nejoblíbenějším, ale také k nejkrásnějším cyklistickým trasám Evropy. Není divu, když umožní poznat kvetoucí Wachau a zároveň znovu aktivovat unavené nohy v chladném Dunaji. Rozmanitá údolí Traisental a Ybbstal můžete perfektně poznávat na kole a s cyklobusem. Od mírně zvlněných vinohradů jižně od Dunaje až po Mostviertelské Alpy dokáže region oslnit svými trasami a výletními cíly pro celou rodinu.

Cyklistika s požitkem: žádné jiné slovo nedokáže popsat weinviertelské cyklotrasy lépe. Početné vinné šenky, vinařství a sklepní uličky zvou k odpočinku a příjemnému posezení. Na stezkách kolem rašelinišť zahalených do jemného oparu, ohnivě červených makových polí a stále zelených lesů se v oblasti Waldviertel ponoříte do jiného světa – světa plného regionálních pochoutek, klidu a fascinujících zážitků, které nejlépe poznáte na dvou kolech.

Do regionu jižně od Vídně láká teplá voda léčivých pramenů, dobré víno a divoce romantické lesy. Díky přírodě, blízkosti k městu, mnoha památkám a možnosti dopřát si pauzu v lázních nebo při posezení v „Heuriger“ je Vídeňský les oblíbeným cílem cyklistů. Vídeňský alpský oblouk – ráj výhledů kolem hor Semmering, Rax a Schneeberg má pro sportovní cyklisty a příznivce horských kol připraveno několik pořádných vrcholů. Kdo má raději pohodlnější jízdu, přestoupí na horskou železnici Semmeringbahn a zdolá takto jednoduše 457 výškových metrů v okouzlující krajině světového kulturního dědictví.

Soutěž MERIDA

Soutěžíme o 3 cyklistické pobyty pro 2 osoby v Dolním Rakousku (1x Thayarunde, 1x Sternfahrt im Retzer Land, 1x Flussradeln am Ybbstalradweg). Do pole „Odpověď“ napište číslo Vaší účtenky/faktury, oddělte čárkou a uveďte správnou odpověď na následující otázku: Tipněte si, kolik kilometrů cyklostezek se nachází v Dolním Rakousku? 1.800 km, 3.600 km nebo 4.200 km?

Nezapomeňte, že podmínkou účasti je nákup jakéhokoliv výrobku značky MERIDA u partnerských prodejců MERIDY v ČR.

 

Merida - Logo