Mönichkirchen-Mariensee

Zatímco děti dovádějí, rodiče si vychutnávají zimní sluníčko v pohodlných ratanových plážových koších anebo v početných chatách s tradiční atmosférou.

Mönichkirchen je „allrounder“ mezi lyžařskými středisky. Kromě rodinné sjezdovky, funparku a túr na sněžnicích se tady nabízí spousta útulných místeček k odpočinku a posilnění. Zimní dovolená pro pořádné uvolnění!

Vše, co zimní dovolená musí mít

V Mönichkirchenu nezůstane žádné přání nesplněno. Funpark s raily, skoky, příkrými zatáčkami, butterboxy a crazy-hill zve za dobrodružstvím, ratanové plážové koše a lehátka u chat poskytnou oddech před další jízdou nahoru za krásným výhledem a dolů po 10 sjezdových tratích v délce 13,5 km.

To budeš žasnout!

Díky mírnému rodinnému svahu, dvěma lyžařským školám a dětskému světu s pestrou zábavou se i z těch nejmenších stanou sebejistí lyžaři. Tip na přenocování pro rodiny: zimní prázdniny plné dobrodružství v hotelu Alpengasthof Enzian – s polohou na sjezdovce a s každodenním dobrodružným překvapením pro děti.

Mimo sjezdovky

V dobrodružném duchu se odehrává také zimní turistika a túry na sněžnicích, třeba při výstupu na vyhlídkovou platformu Almschaukel ve výšce 1 315 m n. m. – možné i s průvodcem. Běžkaři na 60 km běžecké trase Wechsel-Panoramaloipe (nástup Mariensee) najdou kromě jedinečného výhledu také skvělé příležitosti k posilnění.

Více o lyžařském středisku Mönichkirchen-Mariensee Online skipasy - Mönichkirchen