Mönichkirchen-Mariensee

Zatímco děti dovádějí, rodiče si vychutnávají zimní sluníčko v pohodlných ratanových plážových koších anebo v početných chatách s tradiční atmosférou.

Mönichkirchen je „allrounder“ mezi lyžařskými středisky. Kromě rodinné sjezdovky, funparku a túr na sněžnicích se tady nabízí spousta útulných místeček k odpočinku a posilnění. Zimní dovolená pro pořádné uvolnění!

Vše, co zimní dovolená musí mít

V Mönichkirchenu nezůstane žádné přání nesplněno. Funpark s prvky jako jsou zábradlí, příkré zatáčky, butterboxy a crazy-hilly zve za dobrodružstvím. Ratanové plážové koše a lehátka u chat poskytnou oddech před další jízdou nahoru za krásným výhledem a dolů po 10 sjezdových tratích v délce 13,5 km.

Skipasy jednotlivě a rychle

Čtyři nové automaty na vyzvedávání skipasů umožňují velmi rychlý vstup do lyžařského střediska. Pokud si skipasy rezervujete online, můžete si je na místě převést na kartu Keycard nebo si je vyzvednout v automatu na vouchery - obvykle bez čekání! S novými půldenními skipasy si můžete lyžování naplánovat individuálně podle svých potřeb (k dispozici jsou také 3, 4 nebo 5hodinové skipasy!).

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2022/23
Ceny skipasů Flexibilní ceny v Mönichkirchen online shopu.
Otevírací doba 17.12.2022 - ukončení sezóny podle sněhových podmínek
Denně od 9:00 do 16:00 hodin
Kontakt Lyžařské středisko Erlebnisalm-Mönichkirchen:
T +43 (0) 2649 / 20906
www.schischaukel.net 
E www.schischaukel.com

Ta správná nabídka pro každého

Rekreační lyžaři si mohou z panoramatické sjezdovky vychutnat nádherný výhled na východní okraj Alp. Na cvičné louce v dětském lyžařském světě dělají ti nejmenší první obloučky na sněhu. Pro sjezdové a alpské lyžaře jsou všechny sjezdovky otevřeny každé pondělí a čtvrtek od ukončení provozu vleků do 20.30 hodin (cena: 10,50 €, kromě zasněžování).

Mimo sjezdovky

V dobrodružném duchu se odehrává také zimní turistika a túry na sněžnicích, třeba při výstupu na vyhlídkovou platformu Almschaukel ve výšce 1 315 m n. m. – možné i s průvodcem. Běžkaři na 60 km běžecké trase Wechsel-Panoramaloipe (nástup Mariensee) najdou kromě jedinečného výhledu také skvělé příležitosti k posilnění.

Více o lyžařském středisku Mönichkirchen-Mariensee