Mostviertelské zimní dobrodružství: na statku Einkehrhof Poggau

Einkehrhof Poggau nabízí ideální rozehřívací program po napínavém dobrodružství na sjezdovce a překvapí každý den novými úkoly.

Jakmile přijde zima, potřebují vyznavači sněhového dobrodružství svou základnu. Ideálně se hodí: zasněžený statek Einkehrhof Poggau. Nejen, že leží mezi Lackenhofem a Hochkarem, ale má také ty nejlepší sáňkařské dráhy a sněhové bunkry přímo přede dveřmi.

Dobrodružství ze sněhu a ledu.
Sněhuláci, sáňkařské dráhy a bunkry ze sněhu vyrůstají na statku Einkehrhof Poggau rovnou přede dveřmi. Taky je dobré, že dva nádherné rodinné lyžařské areály Hochkar a Ötscher leží hned za rohem. V Lunz am See na tebe čeká ledové dobrodružství. Tam se totiž jezero promění v ledové kluziště! A pokud pořádně nezamrzne, přímo v obci se nabízí skvělá alternativa.

Náš tip na chladné nohy.
Rozehřát se můžeš na statku Einkehrhof Poggau u zvířátek ve stáji nebo při pečení chleba. To budeš koukat: vlastnoručně upečené chléb totiž chutná tisíckrát lépe než cokoliv jiného! V zimě mají naši oslíci, ovečky, kozičky, kočky a kačeny ještě větší chuť na pomazlení.

Další informace a dotazy