Na stopě za dobrodružstvím: zimní dovolená na nádraží

Na nádraží a v jeho okolí se toho dá prožít spoustu. Ideální pro malé dobrodruhy, kteří se nebojí razantních sjezdů na bobech nebo mluvících zvířat.

Den začíná tichým brumláním sněžného pluhu na kolejích, zatímco se u snídaně posílíš na nadcházející dobrodružství. Raději si ještě dej přídavek, protože zimní dovolená na nádraží si na tebe nachystala několik překvapení!

Expedice „sněžnice“ a „jízda na koních v hlubokém sněhu“.
Kolem dokola hory Ötscher se musí čelit spoustě dobrodružných okamžiků. Skvělý přehled získáš během vzrušující túry na sněžnicích na Sommerau. Protože z pastvin dohlédneš dolů až k přehradě, k našemu nádraží a ještě mnohem dál! Na kopci Joachimsberg pak na tebe čeká celkem 100 haftlingů. Po hodině ježdění v hale se vyráží přímo na vyjížďku do přírody hlubokým lesem – buď v sedle anebo v útulných saních.

Kde mluví zvířata a létají koberce.
Ještě nemáš dost? Pak musíš bezpodmínečně do Anna-Land! Tady se potkáš s mluvícími zvířaty a uvidíš koberec, který s tebou doletí až na vrchol kopce. Bez pluhu, za to ale s pořádným rachotem, budeš svištět na bobech z kopce dolů v přírodní rezervaci Naturparkzentrum! Tam můžeš také předvést své stavební umění a na skokáncích si pořádně vyskočit. Anebo se vydáš pěšky na Tirolerkogel a po posilnění horkou čokoládou sjedeš na sáňkách zase dolů. Ale ať chceš prožít vše možné: už se na tebe těšíme!

Další informace a dotazy