Vrchol chatového požitku: naše chatová soutěž o ceny

Nasbírejte během léta v horách tři turistická razítka z horských chat a vyhrajte spoustu skvělých cen.

Požitek, který se vyplatí nejen kvůli žaludku: Naše chatová soutěž vás unese k nejlepším hostitelům do vzdušných výšek a nechá vás – s trochou štěstí – také vyhrát některou z mnoha cen.

22 chat a 3 razítka udělá spoustu cen

V našich horských chatách se od tohoto okamžiku nabízejí nejen ty nejlahodnější pochoutky, ale také razítka do sbírky. Kdo navštíví tři různé chaty, nechá si od každé dát razítko do svého turistického pasu a ten pak kompletně vyplněný vhodí do výherního boxu v některé z chat, získá tak s trochou štěstí některou ze spousty skvělých cen, jako je třeba dovolená v horách, karta Niederösterreich-CARD nebo vouchery pro konzumaci u výborných hostinských. Takže hned si přibalte turistický pas do svého batůžku a my přejeme hodně štěstí a nádherný výstup s požitkářským odpočinkem na chatě!

Turistický pas je k dispozici ještě do 26. října v těchto chatách:

 1. ÖTK Schutzhaus Hochkar
 2. Ybbstalerhütte
 3. Terzerhaus
 4. s'Balzplatzerl
 5. Schutzhaus Vorderötscher
 6. Seegasthaus Ötscher-Basis
 7. Anna-Alm
 8. Annaberger Haus
 9. Julius-Seitner-Hütte
 10. Schutzhaus Eibl Teichhütte
 11. Otto-Kandler-Haus am Hohenstein
 12. Enzianhütte am Kieneck
 13. Hubertushaus
 14. Edelweisshütte
 15. Weichtalhaus
 16. Naturfreundehaus Knofeleben
 17. Habsburghaus
 18. Neue Seehütte
 19. Ottohaus
 20. Rax-Alm Berggasthof
 21. Speckbacher Hütte
 22. Wetterkoglerhaus

Soutěž končí 26. října 2019. K účasti jsou oprávněné všechny osoby starší 18 let. Musí se navštívit minimálně tři různé chaty. Losování se koná s vyloučením veřejnosti. Ceny nelze vyměnit ani proplatit v hotovosti. Vaše osobní údaje (jméno, adresa a e-mail) se použijí výlučně za účelem informování v případě výhry a po losování budou vymazány. Údaje nebudou předány třetím osobám. Výherci budou vyrozuměni do 31. prosince 2019. Právní cesta je vyloučena.