Dny plné požitků pro milovníky vína v údolí Kamptal

Fantastická krátká dovolená pro milovníky vína v jižní části Waldviertelu

190,- na osobu ve dvoulůžkovém pokoji Poptat nabídku Nabídka na období

Vína z údolí Kamptal potěší znalce i odborníky! Zážitkové víno LOISIUM WeinWelt, vinařská stezka WEINWEG Langenlois a široká nabídka vín ve Strasser Hofu v Eisenbocku - to jsou tři nejzajímavější místa ze světa vína a vinařství, která můžete poznat během dnů "Wein.Genießertage.Kamptal" plných zážitků pro milovníky vína v údolí Kamptal. Co pro vás připravila tato svěží letní nabídka v jižní části regionu Waldviertel? Čtěte dál...

Svěžest a řeky na severu spolu s mnoha hodinami slunečního svitu činí z údolí Kamptal v okolí Langenlois špičkovou vinařskou oblast. Prožijte tři dny v jednom z nejvýznamnějších rakouských regionů, který je proslulý svým bílým vínem. Její požitky si můžete dokonale vychutnat na hranici mezi regiony Waldviertel a Weinviertel v Eisenbock's Strasser Hof!

Věděli jste, že Strasse je již desítky let oceňovanou vinařskou obcí? O tom se můžete přesvědčit během třídenní dovolené plné zážitků! Kromě ubytování na dvě noci včetně venkovské snídaně formou bufetu na vás čeká čtyřchodové vinné menu se speciálně vybranými víny.

Láska k regionu, kterou můžete vidět a ochutnat! Kromě elegantních vín klade rodina Eisenbocků velký důraz také na místní a sezónní produkty, které prezentuje inovativním způsobem. Útulné ubytování vás bude hýčkat tradiční kulturou kamptalské pohostinnosti, vyhlášenými specialitami waldviertelské kuchyně a širokou nabídkou regionálních vín.

Poznejte nejen lidi, ale také krásné vinice tohoto regionu! Co takhle výlet pro opravdové milovníky vína? Na Langenloiské vinařské stezce můžete ochutnat doslova celé údolí Kamptal. Totéž platí pro vinařskou stezku v zážitkovém světě vína LOISIUM WeinWelt. Působivým způsobem se zde dozvíte vše o výrobě vína. Prohlédnete si lis na víno, staré sklepní chodby a moderní sklep s nádržemi na víno.

Pikantní, vícevrstvá, vysoce kvalitní: Jistě je vám hned jasné, proč jsou vína odrůd Veltlínské zelené a Ryzlink rýnský proslulá po celém světě. Tak na co čekáte? Zažijte opravdové "dny potěšení pro milovníky vína v údolí Kamptal"!

Zahrnuté služby

 • 2 noci vč. venkovská snídaně formou bufetu
 • 4chodové vinné menu se speciálně vybranými víny
 • Prohlídka vinné stezky LOISIUM s "mobilním průvodcem" včetně. ochutnávka vín
 • Degustační sada a zapůjčení klíče k otevření "sejfu na víno" (ne-so) nebo degustační sada a poukázky do vinného sklípku (pá-so) na Langenloiské vinařské stezce.
 • Bezplatné využití sauny a parní komory

Informace o ceně

 • Eisenbock's Strasser Hof***, Straß/Straßertal
  Cena balíčku za osobu ve dvoulůžkovém pokoji 190,- EUR
  Příplatek za jednolůžkový pokoj od 22,- EUR

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

 • platnost od 19.05.2021 do 31.10.2021

Organizátor

Destinace Waldviertel GmbH
A-3910 Zwettl, Landstraße 16/1/2, č. pořadatele: 2014/0053
Platí všeobecné obchodní podmínky společnosti Waldviertel GmbH - najdete je na www.waldviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Poptat nabídku

Dny plné požitků pro milovníky vína v údolí Kamptal poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Vaše kontaktní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) a údaje týkající se cesty (datum příjezdu / odjezdu, počet osob, počet a věk dětí) u nás uložíme za účelem a po dobu zpracování vaší nezávazné poptávky a předáme je příslušným ubytovatelům/poskytovatelům služeb pro vypracování nabídky. Kromě tohoto nebudeme vaše údaje předávat třetím osobám. Další informace o vašich právech jako subjektu údajů a také o nás jako správci osobních údajů jsou uvedeny v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.