Váš Egon Schiele zážitek

od 180,- Paušál na osobu v dvoulůžkovém pokoji Poptat nabídku Nabídka na období

V rámci zážitku z tvorby Egona Schieleho, po stopách tohoto umělce rakouské moderny. V malířově rodném domě na nádraží získáte autentický obraz o jeho dětství. Objevte Schieleho rodné město a získáte hodně zajímavých poznatků o městě Tulln a jeho nejznámějším rodákovi.

Jestli se zajímáte o motivy, které Schieleho inspirovaly, odhalíte je v muzeu Egona Schieleho. V prostorách opuštěné vězeňské budovy v  tullnerské dunajské oblasti (Tullner Donaulände), získáte přehled o raných dílech Egona Schieleho i o jeho dětství a světě na přelomu století. 

Na závěr prospějí mimořádné hodiny strávené na výstavách a zahradních ukázkách, čím získáte mnoho hodnotných vědomostí jako inspiraci pro vlastní zahradu. Vychutnejte si překrásný pohled z vrcholu 30 metrů vysokého stromu na tuto oázu klidu.

Nechte se překvapit, mnoho zábavy!

Nabízené služby:

  • 2 x přenocování v 4-hvězdičkový hotel**** v Tullne
  • 1 x Vstup do muzea Egona Schieleho 
  • 1 x Vstup do rodného domu Egona Schieleho
  • 1 x Vstup do GARTEN TULLN (zahrad v Tullne)
  • 1 x Egon Schiele dort z Café Wagner

Paušální cena za osobu v dvoulůžkovém pokoji: € 180,00
Jednolůžkový pokoj na vyžádání, extra noc na vyžádání

Není zahrnuto:
Daň z ubytovacího zařízení 1,60 € p.p./den (od 15 let, platí se místně)

Organizátoři:
Donau Niederösterreich Tourismus GmbH, A-3620 Spitz na Dunaji, Schlossgasse 3, číslo GISA: 13094941
Uplatňují se všeobecné podmínky společnosti Donau Niederösterreich Tourismus GmbH - tyto najdete na adrese www.donau.com/impressum.

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

  • platnost od 01.04.2022 do 30.10.2022

Poptat nabídku

Váš Egon Schiele zážitek poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Vaše kontaktní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) a údaje týkající se cesty (datum příjezdu / odjezdu, počet osob, počet a věk dětí) u nás uložíme za účelem a po dobu zpracování vaší nezávazné poptávky a předáme je příslušným ubytovatelům/poskytovatelům služeb pro vypracování nabídky. Kromě tohoto nebudeme vaše údaje předávat třetím osobám. Další informace o vašich právech jako subjektu údajů a také o nás jako správci osobních údajů jsou uvedeny v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.