Okusit vzduch ve stáji a na sjezdovce: rodinný penzion Kobichl

Když se poníci stanou nejlepšími kamarády a každý den láká na nové dobrodružství na sjezdovkách, pak jsou každé prázdniny krátké!

Naši miniponíci, kravičky a jejich telátka se už nemohou dočkat tvé návštěvy. Vždyť na programu je i pohlazení od tebe. Na sjezdovce rychle přejdeš z pluhu do profesionálního postoje, než se pak pustíš do koulovačky!

Hrátky ve stáji s našimi miniponíky a králíčky.
Ve stáji už brzo ráno čekají miniponíci a králíčci na tvé pohlazení. Ale to už se ozývá z vrat stáje i bučení, protože také krávy a prasátka chtějí nakrmit. Po hotové práci si můžeš vzít za odměnu vajíčka ke snídani! Po vydatné snídani v útulné světnici se v plné síle vydáš na sjezdovku na rychlokurs, díky kterému pak obratem zvládneš všechny modré sjezdovky jako profík!

Na kouzelném koberci vzhůru na kopec.
U nás za rohem je skicentrum Annaberg, kde se staneš šéfem sjezdovek a kromě toho tam můžeš suprově sáňkovat. To nejlepší na tom: nemusíš sáňky tahat nahoru na kopec, nemluvě o šlapání do kopce, na to tady máme pojízdný pás. To si budeš připadat jako Aladin na létajícím koberci. Jakmile se vrátíš na statek, zaskočíš ještě do stáje pozdravit zvířátka a pak se můžeš v naší herně vyřádit u stolního tenisu a spousty další zábavy. Takže neváhej a honem do Annabergu!

Další informace a dotazy