Party a dobrodružství: na statku Ofnerhof

Na statku Ofnerhof jsou připravená nejen dobrodružství po celý den, ale na programu také stojí protančené večery při diskotéce a napínavé sáňkování s pochodněmi.

Na statku Ofnerhof je vše, co si srdce malého dobrodruha žádá. Od lyžování přes sáňkování až po diskovečer a ještě mnohem více. Tady jsou prázdniny opravdovými prázdninami, protože v těchto dnech v roce je přece (téměř) vše dovoleno!

Od dobrodružství na sjezdovce během dne …
Offnerhof má ideální polohu pro podnikavé dobrodruhy, protože leží jen pár minut pěšky od rodinného skiareálu, kde se můžeš učit lyžovat nebo snowboardovat. Je tam také bezva dětské zimní hřiště, kde na tebe čekají další děti a koulovačka. Dokonce tam můžeš pokořit i bobový a sáňkařský park! Můžeš se také zúčastnit úžasných túr na sněžnicích a šlapat zimní krajinou jako kdysi Ötzi.

… po noční party na sjezdovce.
Když se setmí, ještě to zdaleka neznamená konec dobrodružství. Večerní lyžování ve skiareálu slibuje napětí a oblíbené diskovečery jsou plné veselé zábavy. Je to tak, u nás můžou jít na diskotéku i ti nejmenší a pořádně to tam roztancovat. A pro velké odvážlivce je připravený sáňkařský slalom za svitu pochodní. Nejen, že to dobře vypadá, ale zažije se také spousta legrace. Však uvidíš: na statku Ofnerhof to opravdu žije. Tam nestačíš vycházet z údivu.

Další informace a dotazy K objednávce online