Pečení cukroví a lyžování: na statku Bodenhof

Advent a lyžování, to jsou nádherné časy. Budou ale ještě lepší, když je strávíš na správném místě a se správnými lidmi.

Na statku Bodenhof určitě najdeš perfektní místečko. Jednak ve zdejší světnici na pečení, jejíž vůni budeš cítit už zdaleka, ale také na sjezdovce, kde na tebe čekají různá dobrodružství. A krásně hrůzostrašná je naše procházka s pochodněmi, z níž bývají nadšeni úplně všichni.

Kde to voní po placičkách …
Bodenhof  je perfektní místečko, na kterém prožiješ spoustu dobrodružství jako třeba jízdu na sáňkách lesem a ochutnáš a upečeš legendární cukroví od paní Schenner. Více než 20 různých druhů tady můžeš vykrajovat, dívat se, jak se pečou, a samozřejmě podle chuti a nálady ochutnávat! A už jste slyšeli? Prý tady jednou pomáhal při pečení dokonce Ježíšek – a polovinu těsta spořádal ještě před vykrajováním.

… a opravdovém dobrodružství.
Řekni … už jste jeli někdy na sáňkách zasněženým lesem a vydali se na túru s pochodněmi při svitu měsíce? Jasně, to je jen pro opravdu odvážné hosty na statku Bodenhof. Také během dne tě čeká nějaký zážitek na každém rohu. Například sněhuláková soutěž, na které se vyhodnotí nejkrásnější a největší sněhuláci. A samozřejmě na sjezdovce, kde předvedeš své lyžařské umění, než se pak vydáš za koníky, kteří ve stáji čekají na pohlazení! Na co ještě čekáš? Přijeď za námi!

Další informace a dotazy