Po stopách Asterixe a Obelixe: Galie ve Waldviertelu

Gallien čili Galie nyní leží ve Waldviertelu. A sice přímo u obrovských rybníků, kde čeká spousta dobrodružných zážitků na vodě i na zemi.

V malé idylické vesničce uprostřed Waldviertelu je dobrodružství na denním pořádku. Od rybaření přes koulovačky ve sněhu až po napínavou šipkovanou je tady vše, co zaručí bezva zábavu! Určitě i Asterix a Obelix by rádi byli při tom.

Žít jako Galové
Asterix a Obelix jsou dva největší dobrodruzi vůbec. Kde jinde byste tedy měli trávit své dobrodružné prázdniny, než v galské vesničce uprostřed Waldviertelu? Právě! Ve finském srubu se švédskými kamny si můžete sami se svými rodiči rozdělat oheň a připravit si koš s domácími specialitami na opékání. Každou první neděli v měsíci mimochodem opékáme na ohni originální galské sele – to by Obelixovi určitě chutnalo! Třeba se někdy zastavíš ochutnat?

Toulky lesem
Nádherné jsou tady zimní procházky lesem, kde na tebe vždy čeká nějaké dobrodružství. Někdy jsou to zajíci, jindy zapomenutá špička oštěpu na zemi nebo jen perfektní hůl, kterou si můžeš prorážet cestu lesem. Napínavé je chytání ryb, kdy si s rybářskou výstrojí sedneš na číhanou k obrovskému rybníku. A samozřejmě máme ve waldviertelské Galii také bezvadné dobrodružné hřiště – anebo se vyřádíš při naší šipkované. Těšíme se na tebe!

Další informace a dotazy