Puchberg am Schneeberg

Děti se učí první obloučky v celoročně otevřeném dětském lyžařském parku, zatímco ti velcí jezdí v hlubokém sněhu na neupraveném freeridovém terénu.

Lyžařská oblast Puchberg am Schneeberg v Losenheimu je ideálním zimním cílem pro každého. Děti se tady učí lyžovat, zatímco dospělí si podmaňují sjezdovky a chaty a hledají dobrodružství.

Děti hurá na sjezdovku!

Na konci malebného údolí jen pouhou hodinu autem z Vídně čeká nádherné lyžařské středisko s dětským parkem Puchi’s Kinderland, kde lyžaře vyveze nahoru kouzelný koberec a tam už čekají veselé parkury. Hned za rohem vzbudí nadšení Zázračná louka (Wunderwiese), speciální svah pokrytý umělým povrchem, který nabídne zážitek téměř jako na skutečném sněhu a zve na celoroční lyžování, a dále Wiesenflitzer, 140 m dlouhá skluzavka s  pneumatikami.

1 nádherný výhled a 4,1 kilometrů sjezdovek

Čtyřsedačková lanovka pohodlně vyveze fanoušky freeridu nahoru do volného neupravovaného terénu, jež láká zkušené lyžaře na jízdu v hlubokém sněhu. Kdo chce kopec zdolat raději sám, může tady zažít také úžasnou skialpinistickou túru. Doporučujeme túry s průvodcem z lyžařské a horolezecké školy Petera Große, kde je možné si objednat také lyžařské kurzy. Potřebné lyžařské vybavení si lze pohodlně vypůjčit přímo na místě. 

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2021/2022
  Ceny skipasů Celodenní skipas dospělí (od 16 let): € 30,-
Celodenní skipas děti (6-15 let): € 22,- 
Otevírací doba* 18.12. a 19.12. od 9.00 – 16.00 hod.
25.12. až 20.02. denně od 9.00 – 16.00 hod.
24.02. až 06.03. čtvrtek - neděle od 9.00 – 16.00 hod.
Kontakt Lyžařské středisko Puchi´s Welt:
T +43 2742 360 990-1000
www.puchis-welt.at
E info@niederosterreichbahnen.at

*Upozornění: V případě nepříznivého počasí může dojít k omezení provozu.
Lyžařský a dětský vlek jsou v provozu pouze za vhodných sněhových podmínek.

Mimo sjezdovky

Kdo hledá romantiku, najde ji při jízdě na saních za koňským spřežením. Ale nabízí se i spousta sportovních alternativ, jako je bruslení na přírodním kluzišti nebo razantní jízda na saních. Běžkaři vyzkouší v Losenheimu své síly na některé ze dvou tras!

Více o Puchberg am Schneeberg