Koně, výlety a spousta místa pro dobrodružství

Dobrodružství poblíž Vídně na ranči Wolf Hof

Statek Wolf Hof láká svou blízkosti k Vídni a dobrodružnými aktivitami a výlety. A nezáleží, jestli chceš jezdit na koni, vyjít si na procházku s kozou anebo strávit den v lanovém parku: na statku Wolf Hof a v jeho okolí je možné téměř vše.

Hýje, čehý, hot! Vzhůru do dobrodružství
Ačkoliv se statek jmenuje Wolf Hof (Vlčí dvůr), je Wolf Hof vlastně koňským rančem s domovem v obci Pressbaum. Leží v pohádkově klidném prostředí uprostřed grandiózní biosférické rezervace Vídeňský les, kousek od Vídně. Proto jsou na programu také výlety do blízkého dětského muzea Schönbrunn a odpoledne v lanovém parku Irenental v Purkersdorfu. Ale co je nejvíce cool, je spousta volného prostoru na hraní, daleko od aut.

7 dnů, 7 dobrodružství
Na statku Wolf Hof na tebe ještě navíc čekají různá dobrodružství jako jízda na poníkovi Lucky Luke, napínavé pěší túry s hledáním stop nebo loupež vajíček ke snídani přímo od slepic. Hodně záludná je procházka s kozami. Fakticky, ony se opravdu chodí venčit – a více někdy také méně – poslušně na vodítku. Kdo po takovém akčním dni hledá ochlazení, najde ho na blízkém koupališti. A protože tolik dobrodružných zážitků si vyžaduje i pořádný proviant, upečeš si jednoduše svůj vlastní chleba. A ten chutná tak skvěle, jako žádný jiný předtím, neboť vlastnoručně upečené je vždy nejlepší.

Další informace a dotazy