Rodiče relaxují, děti dovádějí: na statku Sunnseit’n

Biostatek Sunnseit’n nabízí spoustu extra zajímavostí pro malé odvážlivce. A tou „spoustou“ myslíme samostatný domek, který je určený jen pro dovádění.

Na statku Sunnseit’n můžeš přiložit ruku k dílu, vyřádit se v hracím domku nebo se pobavit u zimního táboráku u potoka. Ohřát se můžeš při pomazlení s našimi králíčky a morčaty, kteří již na tebe toužebně čekají!

Od dobrodruha k farmářskému profíkovi!
Už jste se někdy klouzali na pytlích! Takový igelitový pytel naplněný senem sviští z kopce dolů ještě rychleji než sáňky. A náš pes Rocky je vždy u toho. Ale pozor: nerad prohrává. Když budeš rychlejší, tak bacha – ukradne ti nově vyrobené boby rovnou pod zadkem. Naše krávy a telátka tě už také toužebně očekávají. Chtějí se totiž nechat podojit a samozřejmě se s tebou pomazlit. I našemu kocourovi Charliemu se to líbí, protože pomuchlání a čerstvě nadojené mlíčko miluje nade vše.

Dospělým vstup zakázán!
Po veselých hodinách ve sněhu nebo vydatné zimní túře se můžeš perfektně ohřát u kamen v dětském hracím domku. Tam najdeš ideální tajný úkryt pro mokré a chladné dny, protože na hraní je tam asi 1000 věcí – a rodičům je dovnitř vstup zakázán. Ti mezitím odpočívají v útulné sauně a naslouchají zurčení potoka. Tak vezmi svou rodinu a přijeď za námi! Už se na tebe těšíme.

Další informace a dotazy