Annaberg

Annaberg přesvědčí nejenom fantastickým výhledem do dálek. Díky rozmanité nabídce sjezdovek a volnočasových aktivit by se každý návštěvník nejraději zdržel déle.

Zatímco děti dovádějí na sněhu, vychutnávají si v Annabergu dospělí fantastický výhled na vrchol Ötscher. To je ta pravá dovolená! Především, když se hledají rozmanité sjezdy a dobrodružství také mimo sjezdovky.

Dobrodružný dětský svět v zimě
Annaberg nadchne malé i velké stejnou mírou. Především rodiny se tady cítí dobře. Ubytování, kde jsou rodiny s dětmi vítány, nabízí mimo jiné nový rezort JUFA Bergerlebnis-Resort Annaberg, v kterém na nejmenší čeká dětské hřiště a vodní skluzavky a na ty velké velkolepá wellness oáza.

Dlouhé sjezdovky a široký rozhled
Pohádkových 12,5 kilometrů sjezdovek s 6 lanovkami a vleky pro děti do 9 let zdarma zde čeká na vás.

Mimo sjezdovky
Romantická projížďka na saních tažených koňmi nebo návštěva jízdárny také patří k dovolené. Kdo si raději vychutná jedinečný výhled, tomu doporučujeme vyrazit na pěší túru v pořádné obuvi nebo na sněžnicích anebo se proběhnout na běžkách po 18 km běžeckých tras (klasický styl nebo bruslení).

NOVĚ: Anna-Park
Nový Anna-Park obsahuje dvě freestylové sekce a nabízí tak pro malé i velké akci a zábavu v jednom. Ve funparku „Family“mohou freestyleři trénovat první pokusy na překážkách a skocích. Sekce „FunCross“ čeká s příkrými zatáčkami, sněhovými vlnami a skoky v délce 800 m a dvěma různými lines na začátečníky i profíky.

Top termíny:

Více o lyžařském středisku Annaberg