Léto na horách! …vyhrajte 15x dovolenou v Dolním Rakousku!

Soutěžte s Rock Point, Hannah a Keen a vyhrajte dovolenou v Dolním Rakousku!

Na kole podél modrého Dunaje, přes kvetoucí zahrady hrušní, přes historické vesnice nebo pěšky po pěšinkách podél křištálově čistého horského potoka až na vrchol, kde se skrývají vodopády – o dovolené v Dolním Rakousku se vypráví mnoho krásných příběhů. Ale prázdniny potřebují dobrodružství. O tom ví své naši nejmenší hosté, kteří se v Dolním Rakousku cítí obzvláště dobře. Do Dolního Rakouska se ale nejezdí jen kvůli rozmanité přírodě a velkolepému kulturnímu dědictví. Kromě muzeí, hradů a klášterů na Vás čeká pestrá nabídka kulinářských zážitků. V zemi vynikajících vín roste i na polích, pastinách a zahradách mnoho regionálních specialit.

Výhrou v soutěži je jeden z 15 pobytů na 2 noci:

Raxalpengasthof
2 x výhra - ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve 4*hotelu s „rozmazlovací“ polopenzí

Alpengasthof Enzian
3 x výhra -  ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v penzionu

Schutzhaus Vorderötscher
10 x výhra - ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí ve stylové chatě v horách včetně letních karet „Wilder Wunder Card“, které platí po délku pobytu (vstup na 47 různých atrakcí)

Stačí nakoupit nad 1.000 Kč, být nebo se stát členem ZÓNA klubu a odpovědět na následující tipovací otázku: „Kolik osob se nechá vyvézt lanovkou „Schneebergbahn“ v období od 1. července 2016 do 31. srpna 2016 na nejvyšší horu Dolního Rakouska, na horu Schneeberg?”

Vaše tipy můžete zasílat přes následující formulář do 31.8.2016, nejpozději do 23:59 hod.

JAK SE STÁT ČLENEM KLUBU ZÓNA?
Stačí vyplnit formulář. Formulář najdete:
www.rockpoint.cz/registrace-noveho-zakaznika
eshop.hannah.cz/registrace-noveho-zakaznika
www.keenfootwear.cz/registrace-noveho-zakaznika