Soutěžte s Kolovnou a vyhrajte cyklodovolenou v Dolním Rakousku!

Je úplně jedno, jaké kolo a jaké cestovní tempo preferujete, jedno je jisté: jízda na kole prospívá tělu, duši i mysli.

CYKLOráj pro cyklisty požitkáře: v historickém jádru Rakouska jsou hustou sítí cyklostezek propojeny skvostné památky kulturního dědictví a krajiny, jež jsou svou různorodostí jedinečné v celé střední Evropě.

Výjimečný cyklistický zážitek nabízí deset TOP cyklotras, které jsou svým ukázkovým značením, hustou sítí železnic, množstvím hospůdek a vinných šenků i speciálních cykloservisů zárukou pohodového výletu nebo dovolené na kole. Také bikeři tady najdou ty nejlepší podmínky: lehké trasy pro začátečníky a sjezdy pro profesionály vedou nejkrásnějšími oblastmi země – podél Dunaje, waldviertelskými lesy, kopcovitým Mostviertelem a vinicemi Weinviertelu.

Hlavní výhrou je cyklopobyt pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí v Dolním Rakousku!

Stačí vyplnit formulář níže a odpovědět na následující soutěžní otázku a přihlásit se k odběru newsletteru Kolovna.

„Jaký název nese dolnorakouský úsek cyklotrasy EuroVelo13 neboli Iron Curtain Trail?

Napovíme, že odpověď je dohledatelná na našich webových stránkách.

Vaše tipy můžete zasílat přes následující formulář do 05.10.2021, nejpozději do 23:59 hod.

Něco málo o Kolovně...

"V roce 2015 jsme v podhůří Králického Sněžníku zrekonstruovali penzion. Nedlouho poté jsme v jeho blízkosti otevřeli Bikecentrum & Bistro s naší první půjčovnou kol a elektrokol. Objevujeme, prezentujeme kvalitní a neotřelé značky, proto jsme spustili e-shop, abychom je mohli nabídnout i Vám. Netrvalo dlouho a z e-shopu jsme se přesunuli i do kamenných prodejen v Praze, Brně a Ostravě." Lukáš Zahradníček

Zjistěte více o Kolovně zde

 
 

Zúčastněte se a vyhrajte!

Stačí zodopovědět soutěžní otázku: „Jaký název nese dolnorakouský úsek cyklotrasy EuroVelo13 neboli Iron Curtain Trail?”, vyplnit formulář a přihlásit se k odběru newsletteru Kolovna.