Putování po horských pastvinách v Ybbstalských Alpách

Vylosujeme 3 poukazy na Zážitkové dny na mostviertelských salaších (vždy 2 noci pro 2 osoby - platnost 01.05.2018 - 31.10.2018).

Rozmanité objevné pěší túry jedinečnou krajinou. Dopřejte si pozvolné tempo, kochejte se impozantními výhledy a každým nádechem si vychutnejte klid a ticho v kopcích alpinského Mostviertelu.

Z turistického ubytovacího zařízení vyznamenaného rakouskou pečetí kvality v oblasti turistiky lze na pohodlných jednodenních pěších túrách objevovat různé salaše a chaty v horách Mostviertelu. Vždy s dobře naplněným balíčkem „Bschoard-Packerl“, aby cesta k chatám nebyla moc dlouhá.

Oba turistické penziony - Gasthof Jagersberger v Hollenstein an der Ybbs a statek Bauernhof Ablass na Hochreitu u městečka Göstling an der Ybbs – jsou perfektním výchozím bodem pro nezapomenutelné turistické prázdniny s celou rodinou. Od penzionu Jagersberger se dá pěšky dojít k oblíbeným salaším Kitzhütte a Siebenhütten. Od statku Ablass se vyplatí vydat se k turistickým cílům k salaším  Ybbstalerhütte, Schwarzalm a Hochkaralm.

Soutěž salaše

Jestliže jste dostali chuť vyhrát jednu ze 3 dovolených na salaších pro 2 osoby, pak se zapojte a zodpovězte nám tyto soutěžní otázky:

Vylosujeme: 3x Zážitkové dny na mostviertelských salaších (vždy 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídani pro 2 osoby u jednoho ze dvou certifikovaných turistických podniků– penzion Gasthof Jagersberger nebo statek Bauernhof Ablass | proviant na oba turistické dny | turistická mapa regionu – platnost poukazu 01.05.2018 - 31.10.2018

Kolik salaší se rozkládá na Železné cestě (Eisenstraße) v Mostviertelu?
 S PODPOROU KRAJE A EVROPSKÉ UNIE

  • Förderlogo_noe_cz
  • Förderlogo_LE14-20_cz
  • Förderlogo_leader_cz
  • Förderlogo_EU_cz