Tam, kde je dobrodružství doma: JUFA Hochkar Sport Resort

Rezort JUFA Hochkar je ideálním místem pro malá dobrodružství. Tady se pořád něco děje – jak uvnitř, tak venku. Tady na tebe čeká opravdová boží dovolená!

V hotelu JUFA Hochkar se leze, dovádí a hrají kuželky. Protože se sportovní rezort nachází přímo na sjezdovce, ani nadšenci lyžování nepřijdou samozřejmě zkrátka! A když se pak vrátíš unavený zpět, čeká už na tebe v našem kině špičkový film.

Sportovní dobrodružství mimo sjezdovku.
U nás na horách není žádná nuda! Za to ale spousta dobrodružných zážitků, které čekají na odvážné objevitele, jako jsi ty! Například v naší víceúčelové sportovní hale, kde se při házené, basketbalu, volejbalu nebo fotbalu můžeš stát lovcem gólů nebo košů. Pro fanoušky stolního tenisu je připravený vlastní stůl, zatímco mladší sourozenci se mezitím můžou vyřádit v herně. Trefil jsi už někdy všech devět? Na naší kuželkové dráze můžeš kutálet koule podle chuti a nálady – anebo dovádět v naší tělocvičně!

Ze sjezdovky do kina a na lezeckou stěnu!
V resortu JUFA Hochkar bydlíš přímo na kopci. Je to tak, sjezdovka leží hned přede dveřmi, svah na sáňkování za hotelem a další túra na sněžnicích už čeká určitě na tebe! A když se unavíš, máme pro tebe skvělý další program: dětské kino se samými super filmy. A kdo se ještě dostatečně nevyřádil, troufne si na naši lezeckou stěnu – ale pozor: nezapomeň na výstroj! Už se na tebe těšíme.

Další informace a dotazy K rezervaci online