Vrchol chatového požitku: naše chatová soutěž o ceny

Nasbírejte během léta v horách tři turistická razítka z horských chat a vyhrajte spoustu skvělých cen.

Požitek, který se vyplatí nejen kvůli žaludku: Naše chatová soutěž vás unese k nejlepším hostitelům do vzdušných výšek a nechá vás – s trochou štěstí – také vyhrát některou z mnoha cen.

21 chat a 3 razítka udělá spoustu cen

V našich horských chatách se od tohoto okamžiku nabízejí nejen ty nejlahodnější pochoutky, ale také razítka do sbírky. Kdo navštíví tři různé chaty, nechá si od každé dát razítko do svého turistického pasu a ten pak kompletně vyplněný vhodí do výherního boxu v některé z chat, získá tak s trochou štěstí některou ze spousty skvělých cen, jako je třeba dovolená v horách, karta Niederösterreich-CARD nebo vouchery pro konzumaci u výborných hostinských. Takže hned si přibalte turistický pas do svého batůžku a my přejeme hodně štěstí a nádherný výstup s požitkářským odpočinkem na chatě!

Turistický pas je od začátku června k dispozici v zobrazených chatách:

Výherci chatové soutěže o ceny budou losování koncem listopadu 2017. K účasti jsou oprávněny všechny osoby starší 18 let. Losování se koná s vyloučením veřejnosti. Ceny nelze vyměnit ani vyplatit v hotovosti. Po losování budou výherci písemně informováni. Právní cesta je vyloučena. Údaje nebudou předány třetím osobám.