Gemeindealpe Mitterbach

Od vrcholu až do údolí dokáže Gemeindealpe své návštěvníky vždy překvapit. Kdo hledá dobrodružství, tady bude při hledání určitě úspěšný!

Akce a zábava a vyhlídka a hluboký sníh a posezení v horské chatě. Popsat areál Gemeindealpe – na to slova nestačí. Není divu, že se zde cítí vítáni freerideři stejně jako turisté i snowboardisté.

Dobrodružství s vyhlídkou
Více akce, vyhlídek a rozmanitosti už ani není možné! Na svých 15,5 km sjezdovek se 4 vleky a lanovkami boduje Gemeindealpe na každém rohu. A je jedno, jestli při jízdě v hlubokém sněhu nebo při posezení v horské chatě: tady zábava určitě nikdy nevázne! Jestli jízda v hlubokém sněhu nebo posezení na chatě, jako je třeba Wirtshaus zum Bäreneck: zábava tady určitě nepřijde zkrátka!

Hluboký sníh ve výšce 1 626 m
Díky rozsáhlým freeridovým terénům s nejpříkřejší sjezdovkou s přírodním sněhem v Dolním Rakousku, nejdelší rodinné sjezdovce v celém kraji, razantnímu měřenému úseku a skicrossové dráze a rovněž díky funparku a jedinečnému výhledu na panorama předhůří Alp se zima v oblasti Gemeindealpe Mitterbach stane nezapomenutelným zážitkem.

Mimo sjezdovky
Volnočasový program v Mitterbachu nabízí aktivity od romantických po sportovní. 11,5 kilometrů běžeckých stop, bruslení a metaná na náměstí obce stejně jako pěší túry zasněženou krajinou kolem přehrady Erlaufstausee zvou k pohybu. Příjemně romantická je projížďka zimní krajinou v kočáru za koňským spřežením.

Top termíny:

  • 22. února 2020 Fašingová zábava & Gmoa Oim Gschnas
  • 7. března 2020 Gmoa Oim Race

Více o lyžařském středisku Gemeindealpe Mitterbach