Výstava na zámku Pöggstall

Co všechno je právem, Dolnorakouská zemská výstava 2017

Od 1. dubna do 12. listopadu 2017 je zámek Pöggstall v Jižním Waldviertelu dějištěm Dolnorakouské zemské výstavy. Tento historicky významný komplex se v roce 2017 ukáže po rozsáhlé a šetrně provedené celkové rekonstrukci ve svém původním lesku.

Dolnorakouská zemská výstava 2017 na téma „Co všechno je právem“ nám poskytuje náhled do soužití lidí a zve nás k tomu, abychom se více dozvěděli o právu.

Na výstavě nahlédneme do historie soudnictví a na to, k čemu jsme díky právu dospěli. Jak společně utváříme náš svět, v malém i velkém. Jak se k sobě lidé chovali dříve – a jak se k sobě chováme tady a teď.

Kromě prohlídek s průvodci jsou možné také prohlídky s audioprůvodci v jazycích angličtina, čeština, slovenština a maďarština. Doba prohlídky je cca 90 minut.

Speciální výstava: Zámek Pöggstall – mezi regionem a císařským dvorem

Speciální výstava „Zámek Pöggstall – mezi regionem a císařským dvorem“ vypráví o kompletní sanaci plné zajímavých událostí, o dřívějším zámeckém panstvu a zvláštnostech tehdejšího zámeckého komplexu. Vstup na speciální výstavu v rondelu je zahrnutý v ceně vstupného.

Otevírací doba
1. duben – 12. listopad 2017
denně  9-18 hod
vstup do 17 hod

Vstupné: 11,- €  dospělá osoba

www.noe-landesausstellung.at/de/besucherinformationen