Zauberberg Semmering

Zauberberg neboli Kouzelná hora skutečně okouzlí! A sice svým jedinečným umělým osvětlením, přírodní sáňkařskou dráhou v délce 3 km a dalšími zajímavostmi.

Kdo se nemůže dostatečně nabažit lyžování, snowboardingu a sáňkování, ten je na Zauberbergu na správném místě. Protože tady se jezdí ještě dlouho po 18 hodině a po příjemném večeru v horské chatě se za dobrého osvětlení sjede lehce do údolí.

After-work lyžování a sáňkování

V nadmořské výšce 1 350 m, ideálně dosažitelné vlakem, se rozprostířá kouzelná lyžařská oblast, která nadchne děti, závodní lyžaře i snowboardisty. A to i po 18 hodině, kdy se každý den rozsvítí umělé osvětlení a celý areál se rozzáří v nočním lesku. Koho zajímá, kolik zdolal výškových metrů a kilometrů sjezdovek, tomu doporučujeme „Skiline“. Po zadání čísla skipasu program automaticky vyhodnotí všechny údaje.

Weltcupové podmínky pro všechny!

Kromě 14 zasněžovaných kilometrů sjezdovek a dobrodružného split-fun-parku okouzlí velké a malé návštěvníky hlavně oblíbená weltcupová sjezdovka. Není divu, že se Semmeringu říká také Kouzelná hora.

Mimo sjezdovky

Na nejdelší přírodní sáňkařské dráze Dolního Rakouska zažijí fanoušci sáňkování na pohádkových 3 km novou dimenzi jízdy. Hlavně při večerním sáňkování, protože i zážitková sáňkařská dráha s různými variantami je osvětlená stejně jako sjezdovka.

 

Více o lyžařském středisku Zauberberg Semmering