Zauberberg Semmering

Zauberberg neboli Kouzelná hora skutečně okouzlí! A sice svým jedinečným umělým osvětlením, přírodní sáňkařskou dráhou v délce 3 km a dalšími zajímavostmi.

Kdo se nemůže dostatečně nabažit lyžování, snowboardingu a sáňkování, ten je na Zauberbergu na správném místě. Protože tady se jezdí ještě dlouho po 18 hodině a po příjemném večeru v horské chatě se za dobrého osvětlení sjede lehce do údolí.

After-work lyžování a sáňkování

V nadmořské výšce 1 350 m n. m., ideálně dosažitelné vlakem, se rozprostírá kouzelná lyžařská oblast, která nadchne děti, závodní lyžaře i snowboardisty. A to i po 18 hodině, kdy se každý den rozsvítí umělé osvětlení a celý areál se rozzáří v nočním lesku. Koho zajímá, kolik zdolal výškových metrů a kilometrů sjezdovek, tomu doporučujeme „Skiline“. Po zadání čísla skipasu program automaticky vyhodnotí všechny údaje.

Weltcupové podmínky pro všechny!

Kromě 14 zasněžovaných kilometrů sjezdovek a dobrodružného split-fun-parku okouzlí velké a malé návštěvníky hlavně oblíbená weltcupová sjezdovka. Není divu, že se Semmeringu říká také Kouzelná hora. 

Novinky 2021/22:

  • Atraktivní kombinované nabídky
  • Snadná online rezervace
  • Předprodej permanentek od poloviny října
  • Sáňkování a lyžování ve dne i v noci, 14 kilometrů sjezdovek a mnoho dalšího!
Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2021/2022
  Ceny skipasů Celodenní skipas dospěl=y: € 39,50
Celodenní skipas pro mládež a seniory: € 36 
Celodenní skipas dítě (6-14 let): € 20
Děti 0-5 let: zdarma
Otevírací doba Začátek prosinec 2021 – 06.03.2022
Kontakt Lyžařské středisko Semmering-Hirschenkogel Bergbahnen GmbH
T +43(0) 2664 8038 16
www.semmering.com/
E info@semmering.com

Mimo sjezdovky

Na nejdelší přírodní sáňkařské dráze Dolního Rakouska zažijí fanoušci sáňkování na pohádkových 3 km novou dimenzi jízdy. Hlavně při večerním sáňkování, protože i zážitková sáňkařská dráha s různými variantami je osvětlená stejně jako sjezdovka. Působivá je také nabídka pro běžkaře: panoramatická běžkařská trať Semmering-Wechsel leží v nadmořské výšce více než 1 000 metrů, což zaručuje stabilní sněhové podmínky. Nabídku doplňují další běžkařské trasy v okolí průsmyku.

Lyžaři a sáňkaři mohou načerpat síly v horské restauraci Liechtensteinhaus na vrcholu Hirschenkogel v nadmořské výšce 1 350 metrů. Skvělá kuchyně, velká sluneční terasa a zábavný bar se postarají o skvělé občerstvení a příjemný zážitek. Skvělý tip: Zábavné sáňkování po příjemném večeru v horské chatě.  

 

Více o lyžařském středisku Zauberberg Semmering