Ze sjezdovky za přítulnými ovečkami: na statku Althammerhof

Na statku Althammerhof bydlí rodina Schneidhofer se svými přítulnými ovečkami a hned za rohem je kopec Zauberberg, kde na tebe čekají špičkové sjezdovky!

Althammerhof je ideálním základním táborem pro dobrodružné zážitky lyžařských nezbedů a malých profíků. Po dlouhém odpoledni na sjezdovce se krásně ohřeješ ve stáji. Protože tam na tebe čekají mazlivé ovečky a další milá zvířátka.

Dobrodružství s výhledem na lyžařský areál Zauberberg Semmering
Althammerhof je neuvěřitelně krásný. Leží ve výšce 850 m a kolem dokola statku jsou na dohled vrcholy Semmering, Rax a Schneeberg. Tam na Semmeringu vzdáleném pouhých 20 minut autem můžeš zažít na sjezdovce velkolepé dobrodružství. Budeš totiž sjíždět kopec Zauberberg a ten je známý-vyhlášený pro své úžasné trasy, skvělé lyžařské školy a útulné chaty s chutnými kynutými knedlíky, tzv. Germknödel!

Spousta věcí na práci!
Na statku Althammerhof se dá super sáňkovat. Louky kolem stavení se perfektně hodí pro stavbu vlastních překážek a skokánků – nebo pro pořádnou koulovačku. Co Schneiderhoferovy, což jsou šéfové na statku, vždy potěší, jsou pomocné ruce ve stáji. Když se budeš o ovečky pilně starat, bude jejich srst heboučká a měkká a stejně tak pak vlna, z které Schneiderhoferovy vyrábějí úžasné věci. Jak vypadají, uvidíš na statku Althammerhof. Tak tedy: brzy na viděnou!

Další informace a dotazy K objednávce online