Keyvisual Aktiv im Winter, © Gerald Demolsky

Zimní kouzlo Annabergu

Lehoučce a romanticky, na saních a sněžnicích v Annabergu

V Annabergu je o zákazníka výborně postaráno nejen na sjezdovkách. Třpytivý kouzelný svět s výhledem na Ötscher si lze vychutnat aktivně a zároveň romanticky a útulně: na běžkách, při skialpinismu nebo na saních tažených koňmi. Romantici se vydají na zcela pohodovou túru pohádkovým světem kouzel na sněžnicích.
Všichni nadšenci zimních sportů tady najdou sjezdovky, které jsou vhodné pro začátečníky stejně tak jako pro zkušené lyžaře – od náročných sjezdů po sjezdovky s muldami a snowboardový park.

Služby zahrnuté v ceně:

  • 2 noci včetně polopenze v hostinci nebo na statku (snídaně formou bufetu, večerní 3chodové menu, dětské menu)
  • 2denní skipas v rodinném skiareálu Annaberg
  • túra na sněžnicích s průvodcem k zastávce na občerstvení Waldbauernhof včetně vybavení a nápoje na přivítanou (min. 4 osoby)
  • používání domácí sauny

Cena na osobu:

  • ve dvoulůžkovém pokoji od 198,-

Na túru na sněžnicích s průvodcem je nutno nahlásit se den předem na tel. č. 0680/127 75 76

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

  • platnost od 04.12.2021 do 20.03.2022

Poptat nabídku

Zimní kouzlo Annabergu poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Vaše kontaktní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) a údaje týkající se cesty (datum příjezdu / odjezdu, počet osob, počet a věk dětí) u nás uložíme za účelem a po dobu zpracování vaší nezávazné poptávky a předáme je příslušným ubytovatelům/poskytovatelům služeb pro vypracování nabídky. Kromě tohoto nebudeme vaše údaje předávat třetím osobám. Další informace o vašich právech jako subjektu údajů a také o nás jako správci osobních údajů jsou uvedeny v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.