Keyvisual Aktiv im Winter, © Gerald Demolsky

Zimní prázdniny v kartouze

Krátká dovolená v horské a pivní vesničce Gaming

Užijte si sportovní únik z každodenního života v zasněženém Mostviertelu nedaleko Vídně. Po nezapomenutelném dni na lyžích ve skiareálech Lackenhof-Ötscher nebo Göstling-Hochkar se ubytujete ve  4**** hotelu v kartouze Gaming.
Po nočním odpočinku – kdy se zachumláte do jemňoučké hřejivé deky - vás bohatý snídaňový bufet naláká na posilnění, než se znovu vydáte na sjezdovku. Jako suvenýr z dovolené dostanete ještě navíc 6 lahví piva Kartausenbräu z vlastního pivovaru.

O hotelu
Největší kartouza ve střední Evropě patřila v době svého největšího rozkvětu k nejbohatěji zařízeným klášterům Rakouska. Dnes kartouza ukrývá čtyřhvězdičkový hotel a konferenční centrum, restauraci a různé univerzitní ústavy. Kartouza Gaming provozuje také vlastní pivovar, kde se vyrábí "Kartausenbräu". Kartausenbräu" se vaří v souladu s požadavkem na čistotu a neobsahuje žádné chemické přísady. Jedná se tedy o skutečně přírodní pivo.
Hotel Kartause Gaming se vyznačuje jedinečnou atmosférou bývalého klášterního komplexu. V historickém prostředí se ocitnete ve stopách živé historie a užijete si čas v příjemné a útulné atmosféře.
 

Zahrnuté služby

  • 2 noci včetně snídaně formou bufetu
  • 2denní skipas, platný v lyžařských oblastech Göstling-Hochkar a Lackenhof-Ötscher
  • plyšová deka zdarma pro příjemné hodiny
  • 6 x 0,33l láhev domácího piva Gaminger Kartausenbräu

Informace o ceně

Cena na osobu:

  • ve dvoulůžkovém pokoji 217,- €
  • v jednolůžkovém pokoji 263,- €
  • cena za dítě na vyžádání

Nabídku lze objednat i na 4 noci (od 366,- € na osobu ve dvoulůžkovém pokoji).

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 48h before arrival. Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

  • platnost od 15.01.2022 do 04.02.2022
  • platnost od 27.02.2022 do 03.04.2022

Organizátor

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Es gelten die Allgemeinen Geschäftsbedingungen der Mostviertel Tourismus GmbH - diese finden Sie unter www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Rezervovat nabídku

Zimní prázdniny v kartouze poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Vaše kontaktní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) a údaje týkající se cesty (datum příjezdu / odjezdu, počet osob, počet a věk dětí) u nás uložíme za účelem a po dobu zpracování vaší nezávazné poptávky a předáme je příslušným ubytovatelům/poskytovatelům služeb pro vypracování nabídky. Kromě tohoto nebudeme vaše údaje předávat třetím osobám. Další informace o vašich právech jako subjektu údajů a také o nás jako správci osobních údajů jsou uvedeny v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.