Keyvisual Aktiv im Winter, © Gerald Demolsky

Zábava na sjezdovkách kolem Mariazellské železnice

Krátký výlet do rezortu DorfResort Mitterbach u jezera Erlaufsee

Po vydatné snídani točit obloučky na sjezdovkách, zahřát se v chatě u šálku horkého nápoje a zakončit den v útulné atmosféře po pořádné dávce čerstvého zimního vzduchu?
To vše umožňuje balíček "Pistengaudi"! Tak nečekejte a vydejte se do DorfResortu Mitterbach - lyžařské kopce kolem úzkorozchodné horské železnice Mariazellerbahn už čekají!

O DorfResortu
Přijeďte, odpočívejte a užijte si pohodový pobyt v členských zařízeních sdružení DorfResort Mitterbach. Hosté si zde mohou naplánovat dovolenou zcela podle svých představ. Ubytujte se ve svém oblíbeném ubytovacím zařízení DorfResortu, dopřejte si snídani a večeři v jedné z partnerských restaurací DorfResortu a  k tomu si ještě připočítejte špičková polohou v Mitterbachu a spoustu  služeb: čeká na vás široká nabídka v oblasti sportu a zábavy, kulinářských zážitků a kultury.

K členským podnikům DorfResortu v Mitterbachu patří:

Zahrnuté služby

Informace o ceně

Cena na osobu

  • ve dvoulůžkovém pokoji od 318 €
  • v jednolůžkovém pokoji od 348 €
  • cena za dítě na vyžádání!

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 72h before arrival. Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

  • platnost od 04.12.2021 do 03.04.2022

Organizátor

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Es gelten die Allgemeinen Geschäftsbedingungen der Mostviertel Tourismus GmbH - diese finden Sie unter www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Rezervovat nabídku