Zábava na sněhu, © Gerald Demolsky

Lyžařský hit Mariazellerland

Zábava na sjezdovkách vrcholů kolem Mariazellské dráhy

3 hory - 1 skipas: Gemeindealpe, Annaberg a Bürgeralpe nabízejí pohádkové sjezdovky pro všechny stupně lyžařského umění uprostřed fantastické horské kulisy a tradičních horských chat.
Relaxovat můžete také v hotelovém krytém bazénu v Sigmundsbergu. Jako ideální výchozí bod pro vaši zimní dovolenou v oblasti Mariazellerland poslouží hotely JUFA Erlaufsee a Sigmundsberg.

O hotelu

JUFA Sigmundsberg
Útulné pokoje ve světlých barvách a vybavené spoustou dřeva zvou na chvíle plné něhy a pohody. Nechte všední den za sebou a načerpejte nové síly! Během rodinné dovolené to snadno zvládnete v hotelové sauně a krytém bazénu, které se těší obrovské oblibě u malých i velkých. Rodinný hotel nabízí také hernu s kulečníkem, stolním fotbalem a šipkami a dvě kuželkové dráhy, kde se s celou partou pokusíte o „všech devět“! Zábava na sjezdovkách na vás čeká na Mariazeller Bürgeralpe, Mitterbacher Gemeindealpe a v lyžařském areálu Annaberg. Jen co by kamenem dohodil, se nachází sáňkařská dráha. Tady si každý najde to pravé pro sebe!

JUFA Erlaufsee
JUFA Hotel Erlaufsee je ideálním výchozím bodem pro vaši zimní dovolenou. V lyžařských střediscích Mariazell Bürgeralpe, Mitterbach Gemeindealpe a Annaberg na vás čekají fantastické sjezdovky pro každý stupeň lyžařského umění. Kromě sportovní haly s tenisovými a fotbalovými kurty a fitness studia je zde také vhodná nabídka pro milovníky horolezectví. Bouldering v hotelovém "Kraxlstub'n" nevyžaduje ani lano, ani lezecký úvaz - jde spíše o trénink vlastního těla a zdokonalování pohybu v konstantních podmínkách.

Zahrnuté služby

  • 2 až 7 nocí včetně polopenze s bohatou snídaní formou bufetu a pestrým večerním bufetem (včetně veganských jídel a salátového výběru)
  • skipas na počet nocí (platí v Annabergu, Mitterbachu a Mariazell).
  • 1 nápoj na uvítanou
  • relaxace v hotelovém wellness centru se saunou nebo krytým bazénem

Informace o ceně

Cena na osobu:

  • ve dvoulůžkovém pokoji od 200,- €

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

  • platnost od 10.12.2021 do 23.12.2021
  • platnost od 09.01.2022 do 03.02.2022
  • platnost od 27.02.2022 do 20.03.2022

Rezervovat nabídku