Získat diplom v dojení na statku Forellenhof

Na statku Forellenhof není nikomu zima. Protože vždycky se dá zaskočit do stáje a pohrát si se zvířátky nebo se pomazlit s kočkami!

Na statku Forellenhof na tebe čekají nejen ryby v rybníku, ale také zvířata ve stáji. Ty se těší hlavně na pohlazení od tebe – a na malý pamlsek. Na statku a v jeho okolí najdeš spoustu dobrodružství, která si nemůžeš nechat ujít.

Získej diplom v dojení!
Forellenhof v nádherném Mostviertelu nabízí v zimě spoustu zážitků. U při příjezdu totiž na tebe čekají zvířátka ve stáji. Tam si hned můžeš vysloužit u Horni, naší dojnice, diplom v dojení. Ten se vyplatí, protože kakao z vlastnoručně nadojeného mléka chutná hned dvakrát tak lépe. Už jste někdy hřebelcovali poníka? Ne? Pak je na čase. Jezdečtí profíci na statku ti rádi ukážou, jak na to. A samozřejmě také, jak se chodí s miniponíkem na procházku a jak se na něm jezdí! Ale nezapomeň si pak později pohrát ještě s našimi dvěma kočkami, které se jmenují Lilo a Stits.

Dobrodružná ralley na dvoře.
Nejenom ve stáji zažiješ dobrodružství. V okolí statku na tebe čekají louky a lesy, které se skvělé hodí pro sáňkařské dráhy. Umíš stavět skokánky? Tady se staví báječně! Kromě toho můžeš podniknout napínavé zimní túry, po kterých se budeš těšit na příjemné teplíčko v naší světnici. Přejeme ti hodně štěstí při večerních hrách!

Další informace a dotazy