Hledání pokladu a pečení chleba u táboráku

Spousta místa pro dobrodružství v Landhaus Aigner.

V Mostviertelu čekají na prima děti domek ve stromě, zoo s malými zvířátky a zajímavé výlety. A sice na selském dvoře Landhaus Aigner, kde je dobrodružství doma. Tady můžeš hřebelcovat koně, loupit vajíčka a plánovat nezapomenutelné výlety do okolí.

Když se z dobrodruha stane malý hledač pokladů
Z dobrodružného statku rodiny Aigner je rozhled téměř přes celý Mostviertel. A z domečku na stromě přes celý dvůr. Jasně, tam nahoře se skvěle plánují dobrodružné akce, jako třeba objevná cesta v autíčku nebo výlet do okolí. Než ale vyrazíš, je nejdříve na programu návštěva domácího zoo se zvířátky k pohlazení. Tam už se kočky, poníci, slepice, kačeny, křepelky, želvy těší na hraní, krmení a samozřejmě pomazlení s tebou. Hned vedle domečku na stromě je také velké hřiště, kde můžeš dokonce skákat na trampolíně. Největší událostí je ale určitě dobrodružné hledání pokladu na statku. S trochu rychlostí, šikovností a také štěstí se ti určitě podaří ukořistit vysněnou truhlu s pokladem. 

Kde se vůbec nevychází z údivu
Statek Aigner je perfektní základnou pro dobrodružné akce. Odtud je to kousek k velkému lanovému parku Buchenberg, k palírně Mostelleria a domu moštových hrušek Mostbirnhaus, kde si přijdou na své maminka a tatínek, nebo k Haubiversum, kde si upečeš svůj vlastní chléb. Největší oblibě se u malých dobrodruhů ale těší návštěva obory Haag. Náš tip pro tebe: udělej si procházku na kopec Sonntagberg a zakonči den u ohně, kde si opečeš Steckerlbrot (chlebové těsto opékané na klacku na ohni) a vychutnáš si nádherný výhled na panorama okolní krajiny.  

Další informace a dotazy