Svěží vzduch pro horskou turistiku na pastvinách v Mönichkirchenu

U rodiny Reithofer v alpském hostinci Alpengasthof Enzian

Nejraději by se chtělo zavřít oči a jen zhluboka dýchat! Vzduch v nadmořské výšce 1 200 m u rodiny Reithofer v alpském hostinci Enzian je prostě úžasný. Jen s krajinou se vzduch dělí o hlavní roli v této show – a ještě se spoustou možností zábavy a turistiky pro celou rodinu.

To budeš koukat!

Jsi králem celého světa! Potřebuješ k tomu loď? Tu máme. Na našem hřišti stojí opravdová hrací loď. Tak napnout plachty, piráti. Chceš ale šplhat ještě výš? Blízko nás se nachází lanový park HAMARI – tam se naučíš skákat ve výšce na laně z jednoho stromu na druhý.

Vandrování není jen pro tuláky. Napínavá je především „Cesta kolem divoké vody“, kdy chodíš podél divoké říčky po „nebeských schodech“. Anebo pořádně vzhůru do Alp. A když budeš mít chuť se ochladit, čeká už na tebe naše jezírko, zatímco dospělí si dopřejí relaxaci v naší wellness oáze.

Mlok je obojživelník. Ne, to nejsou žádné nadávky. Ale zvířata, takzvané „amfibie“. Taková žijí u nás v našem hracím biotopu. Zpočátku žijí ve vodě. Potom jim narostou žábry, které vypadají jako malé keříčky vlevo a vpravo na krku. Kdo ví, jaká další zvířata tady ještě dokážeš objevit! Pozorně se dívej!

Další informace a dotazy K objednávce online