Dvůr plný dobrodružství

Na biostatku Bio-Bergbauernhof Lueg

Statek Bio-Bergbauernhof leží na konci městečka Lueggraben, obklopen horskými loukami, uprostřed lesů, v nádherném Mostviertelu. Ale nejen okolí je ohromující. Také luční týpí, trampolína a spousta zvířat se postarají o změnu – a hodně dobrodružství!

Hodně zvířátkovské zábavy!
Té je na biostatku Bio-Bergbauernhof Lueg vždy dostatek. Prohánějí se tady kačeny, včely, pstruzi, zajíci, prasátka, hlídací pes Nero a kočky, kteří se všichni těší, až je nakrmíš a pohladíš. A nejen to. Každé ráno na tebe čeká důležitý úkol: musíš slepicím uloupit přímo z hnízda vajíčka ke snídani! Je dobré mít s sebou v kapse pár zrniček jako úplatek.

Mokro, chutné a fantastické dobrodružství
Vlhké a veselé bude dobrodružství při putování kolem řeky Erlauf nebo při jízdě na člunu na jezeře Lunzer See. Večer se rozhoří oheň k opékání, během dne můžeš prozkoumat naše dobrodružné dětské hřiště a stavět v našem potoce skvělé kamenné přehrady a vodní kola. A co říkáš občasnému posilnění? Pak doporučujeme čerstvé ovoce z naší selské zahrádky! Ale také okolí toho nabízí spoustu. Obora Hochrieß, soutěska Ötschergräben a zážitkový svět Haubiversum, kde si můžeš upéct chleba, stojí za návštěvu. Franz a Brigitte z biostatku Lueg ti dají určitě ještě pár tipů navíc!

Další informace a dotazy