CO můžu s kartou zažít?

Očekává vás spousta výletních cílů

S kartou divokých zázraků „Wilde Wunder Card“ můžete zdarma navštívit mnoho atrakcí. Předpoklad: ubytování v partnerském zařízení, jež je členem projektu Wilde Wunder.

Koupání a potápění
Bezstarostnou vodní zábavu s volným vstupem nabízejí početná mostviertelská koupaliště: termální lázně Ybbstaler Solebad v Göstlingu, v Gamingu koupaliště Ötscherland se skluzavkou, přírodní zážitkové koupaliště Türnitz, koupaliště Mitterbach, Göllerbad v St. Aegydu nebo v Reithu (Annnaberg), jezero Lunz am See, koupaliště za každého počasí Scheibbs. Koupaliště Mitterbach zve na ochutnávku potápění. Rezorty JUFA Sigmundsberg (St. Sebastian) a JUFA Bergerlebnis Resort Annaberg zvou na koupání a saunování.

Turistika a poznávání
Milovníci přírody a dobrodružství mohou s kartou Wilde Wunder Card prozkoumat přírodu zdarma: „Na dřevěné stezce“ (Auf dem Holzweg) zážitkového světa Medlingtal, na vrchovišti Leckermoos, ve vodní soutěsce Palfau nebo v přírodním parku Ötscher-Tormäuer. Jízdu lanovkou zdarma nabízí Ötscher, Hochkar, Gemeindealpe a Bürgeralpe. A ještě mnohem více!

Autobusem a vlakem za poloviční jízdné
Od roku 2012 ušetříte za jízdu autobusovými linkami Mostviertel a po Mariazellské železnici 50% plného jízdného.