Dětské dobrodružné hřiště, zábavný motorický park a vodní svět

Kopec zážitků: JUFA Annaberg

Jeden dům, tisíc dobrodružství: v rezortu JUFA Annaberg a jeho okolí najdeš vše, co pro super skvělou dovolenou potřebuješ – také o tvé rodiče je tady výborně postaráno. A ty můžeš mít klid na svou zábavu.

Mokré a veselé dobrodružství
JUFA Annaberg je vskutku zážitkový rezort a vlastně jedno obrovské dobrodružné místo na hraní. Tady jdeš z „Motorikparku“, což je taková venkovní přírodní posilovna, přímo do vnitřní herny nebo do vodního zážitkového světa. Komu to nestačí, tomu doporučujeme odskočit si ještě cestou do sportovní haly. V ní můžeš dovádět, uspořádat míčové hry nebo zdolávat lezeckou stěnu. Při takovém dobrodružství je celkem dobře, že také o maminku a tatínka je výborně postaráno. Když je budeš hledat: s největší pravděpodobností je najdeš v saunovém světě.

Na dobrodružných stezkách
Myslíš, že to bylo už všechno? Zdaleka ne! Outdoorové dobrodružství tady čeká za každým kopcem, jako například na Stezce divočiny ((Weg des Wildes). Ta tě odvede k jezeru a cestou vysvětlí vše o zvěři žijící v regionu. Výchozí bod je u přírodního parku Ötscher-Tormäuer, kterému se říká Grand Canyon Rakouska a který stojí za výlet. Stejně tak jako Schaglhof, od nás hned za rohem, kde si můžeš zajezdit na koni. Naše nejoblíbenější turistická stezka je ale Herzerlweg na Anna-Alm, protože po návratu zpět si pak sedneme k Ötscher-grilu a opečeme párky a chleba.

Další informace a dotazy K objednávce online